Allavsoft indir

Allavsoft indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
49 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Allavsoft, dahili video oynatıcıya sahip video indirme ve dönüşüm programı.

Allavsoft, 100’den fazla video paylaşım sitesini destekleyen video indirme ve şekil değiştirme programı. Windows bilgisayarınıza ücretsiz indirip deneyebileceğiniz video indiricisiyle YouTube, Dailymotion, Facebook kısacası video barındıran bütün sitelerden beğendiğiniz videoları tek tıkla dilediğiniz formatta indirme şansına sahipsiniz.

4K, 2K, 1080p, 720p ve standart kalitede video indirme ve AVI, MP4, VMV, MOV, MPG dahil popüler birçok formatta indirilen videoyu hızlıca dönüştürmeye imkan tanıyan Allavsoft, hem kendi içerisinden ayrıca de web tarayıcınızdan indirme yapmanıza izin veriyor.

Dahili video oynatıcısı da yer alan programın en hoş yanı reklam videolarını ayıklaması. Video indirme programları genelde kısa süreli reklam videoları ayırt edemez ve indirilenler arasında çıkarır. Allavsoft’ta sadece indirmek istediğiniz videoyu indiriyorsunuz. Programın beğendiğim bir özelliği de videoları toplu şekilde indirebiliyor, indirmeyi duraklatabiliyor ve indirme tamamlandığında bilgisayarın otomatik olarak kapanması biçiminde akort yapabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

49 kez indirildi