ALPass indir

ALPass indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Web sitelerinde kullandığınız bütün kullanıcı adları ve şifreleri güvenli bir şekilde kaydeden ALPass, bir dahaki ziyaretlerinizde şife hatırlama derdinden sizi kurtaran elverişli bir program.

İnternet kullanımı arttıkça sorun olmaya başlayan kullanıcı adlarını ve şifrelerini sizin yerinize hatırlayan ALPass baştan sona web sitelerine tek tıkla girebileceksiniz. Program internet sitelerine girdiğiniz kullanıcı adı ve şifre bilgilerini site adlarına kadar kaydederek bir dahaki ziyaretinizde giriş formunu tek tuşa basarak otomatik doldurmanızı sağlıyor. ALPass’ı kullanmaya başladıktan sonradan tek hatırlamanız gereken ALPass’a antre şifreniz olacak.

Hem kişisel keza ticari kullanımlar için ücretsiz olan ALPass basit arayüzüyle dilekçe kolaylığı sağlıyor. Program kaydettiği bilgileri düzenleme seçeneği de veriyor. ALPass’daki bütün şifre ve kullanıcı adı bilgilerinizi usb belleklere ve iPod’unuza aktarabilirsiniz.

Özellikleri:

ALPass’daki bilgiler yedeklenerek saklanabilir, silinebilir, düzenlenebilir.
USB bellekler ve iPod gibi portatif cihazlara kurulabilir.Program ayrıntılarıyla ücretsizdir.ALPass ile aynı bilgisayarı kullanan aniden artı kullanıcının kayıtları saklanabilir.Programa istediğiniz sayıda kullanıcı adı ve parola kaydı yapabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi