Alternate Password DB indir

Alternate Password DB indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Elinizdeki tüm şifreleri güvenli bir şekilde bilgisayarınızda saklamak için ücretsiz olan bu programı kullanabilirsiniz.

Alternate Password DB programı, sahip olduğunuz tüm şifreleri zahmetsizce yönetmenizi ve depolamanızı sağlayabilecek programlardan bir tanesine. BLOWFISH 256 bit şifreleme ile internet siteleri ve öteki programlarda kullandığınız şifreleri güvenle saklayabiliyor ve içerisindeki şifrelere yalnızca belirleyeceğiniz bir belli başlı şifre ile ulaşılabiliyor.

Hem düz yazıları ayrıca de yorumlarla birlikte kullanıcı adları ve şifreleri destekleyen kullanım, bununla birlikte fotoğraf ekleme ve tablolar gibi bazı özelliklere de sahip. Böylece şifrelerinize yorumlar koyma, resimlerle ne olduklarını açıklama veya listeler oluşturma gibi işe yarar öyle fazla özelliğe erişebiliyorsunuz.

Hazırladığınız şifrelerinizi klasörler ve onların da aşağıda diğer klasörler içerisinde istediğiniz gibi kolayca depolayabiliyorsunuz. Dilerseniz ayrı girdiler arasında kopyalama ve yapıştırma işlemlerini kullanarak geçişler de yapabilirsiniz. Eğer şifrelerinizi başka bir bilgisayara taşımak istiyorsanız, programı çalıştırılabilir portatif bir programa dönüştürerek USB diskinizde de yanınızda götürebilir ve bitmiş kullanabilirsiniz.

Bir süre daha sonra kendisini otomatik kitleme özelliğini kullanarak bilgisayar başından Alternate Password DB’yi kapatmadan kalksanız bile şifrelerinizin ele geçirilmesine engel olabilirsiniz. Bütün girilen verilerin şifrelenmiş olarak saklanması tamamen güvenliğinizi en iyi şekilde koruyarak şifrelerinizi saklayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi