Alze Backup indir

Alze Backup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
264 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Microsoft Sql server bilgi tabanlarını ve dosyalarını yedeklemenin en basit yolu.

Gelişmiş sistem ve üstteki seviye yedekleme sunabilmesiyle ön plana meydana çıkan Alze Backup, en ince ayrıntısına kadar yerli bir program. Microsoft SQL Server veritabanlarının (Bütün sürümlerini) tam ve differential olarak yedeklemeyi başaran programda verilerinizin korunması sağlanır.

Elektrik ve teknolojik sistemlerin gelişmesiyle birlikte verilerin önemi de oldukça arttı. Bu anlamda veri güvenliğini önemseyen ve verilerin saklanmasına büyük tartı bildiren şirketlere bir alternatif sunan Alze Backup dosya ve klasörleri tercihe göre şifreleyerek bununla beraber sıkıştırarak Google Drive, DropBox gibi bulut servislere kaydediyor. “Yedekleme yazılımını, verilerinizin kasko sigortası gibi düşünebilirsiniz.” biçiminde bir açıklamayla kendini tanımlayan program, büyük önem taşıyor.

Ayrıca MS SQL veritabanlarınızı bir defalığına yedeklediğiniz takdirde Alze Backup bu işlemi otomatik olarak devam ettiriyor. Yani verilerinizin güncellemesini bu kullanım için problem oluşturmuyor.

Alze Backup Özellikleri

Yedekleme süreçleri log dosyasına kaydedilir 4 bambaşka konuma aynı anda değiştirme gönderilir (Network,Ftp,GoogleDrive,DropBox,) Yedekleriniz zip formatında sıkıştırır. Windows servisine entegre çalıştığı için, arka planda çalışmaya devam eder.

 

Alze Backup indir

264 kez indirildi