Amazon Cloud Player indir

Amazon Cloud Player indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Amazon Cloud Player ile Amazon.com üzerinden satın aldığınız müzikleri bilgisayarınıza indirebilir ve kendinize çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Amazon Cloud Player bilgisayarınız üzerinde bulunan ses dosyalarını oynatabileceğiniz ve Amazon.com üzerinden satın aldığınız şarkıları bilgisayarınıza indirebileceğiniz veya çalma listeleri oluşturarak dinleyebileceğiniz başarılı bir masaüstü ses oynatıcıdır. Amazon.com hesabınızla antre yapacağınız program anlık olarak daha önce satın almış olduğunuz bütün müzikleri çalma listenizle eşitler.

Amazon Cloud Player Özellikleri:

Basit bulut deneyimi ve yerel oynatma:
Amazon.com üzerinden satın almış olduğunuz müzikleri hemen olan olarak Amazon Cloud Player üzerinde görüntüleyebilir ve dinleyebilirsiniz. başkaca bilgisayarınızda yer alan müzik dosyalarını da yine Amazon Cloud Player aracılığıyla kolayca dinleyebilirsiniz. Keza satın aldığınız şarkıları bilgisayarınıza indirmek isterseniz, bu işlemi yine Amazon Cloud Player aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Her ne değin gelişmiş çalma seçenekleri bulunmasa da şık ve sade arayüzü baştan sona çoğu kullanıcının severek kullanabileceği bir program olarak uyarı çekiyor. Kolay başvuru:
Programın en hoş yanlarından birisi de her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilecek olmasıdır. Varsayılan olarak gelen arayüz üstünde daha önce satın almış olduğumuz tüm albümler listelenir. Tek yapmamız gereken istediğimiz sanatçıya ait olan albümü ve kulak vermek istediğimiz şarkısını seçmektir. Arama kutusu doğru kulak vermek istediğimiz parçaları kolayca bulgu şansınada sahibiz. Kolay oynatma deneyimi:
Ayrıntılarıyla basit bir müzik dinleme ve oynatma deneyimi için tasarlanmış olan program yardımıyla hesabınız üzerinden şarkı indirmek ve yerel klasörleri anlatmak çok kolaydır. Herhangi bir ekolayzır veya gelişmiş ayarlar olmadığı için odaklanacağınız tek nokta müzik kulak vermek olacaktır. Amazon kullanıcıları için büyük rahatlık:
Halihazırda Amazon.com üzerinden satın aldığınız müzik albümleri bulunuyorsa ve bu albümleri istediğiniz zaman kolayca dinlemek istiyorsanız Amazon Cloud Player bütün size tarafından.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi