Amiti Free Antivirus indir

Amiti Free Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Amiti Free Antivirus ile bilgisayarınızı virüslere karşı koruyabilirsiniz

Amiti Free Antivirus bilgisayarınızı sürekli tehlikesiz tutmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir antivirüs programıdır.

Programın sahip olduğu ayrı tarama seçenekleri sayesinde virüs temizleme işlemini tercihlerinize tarafından şekillendirebilirsiniz. Hakiki zamanlı koruma modülü sunan Amiti Free Antivirus bellek erişimlerini denetim ederek bilgisayarınıza müdahale etmek isteyen yazılımları etkili olmadan durdurabilir. Bu sayede trojan koruması, worm koruması sunan program sisteminizi bekleyen bir bekçi gibi çalışmaktadır.

ClamAV virüs veritabanını kullanan antivirüs programı virüsleri saptama etmekte bu gücü kullanıyor. Atama zamanlama özelliğine sahip Amiti Free Antivirus belirleyeceğiniz süre virüs taramalarını başlatabilmektedir. Bu Nedenle işteyken ya da bilgisayar başında değilken bilgisayarınızın otomatik tarama yapmasını sağlayabilirsiniz.
Amiti Free Antivirus otomatik güncelleme özelliği ile en yeni virüs verilerini otomatik olar kendine tanımlar ve kesintisiz bir koruma sağlar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi