Ammyy Admin indir

Ammyy Admin indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
173 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ammyy Admin, uzak yardım ve uzakta masaüstü yönetim işlemlerini seri bir şekilde yapmanızı karşılayan ücretsiz uzakta masaüstü programıdır. Ammy Admin, ayrıca sesli röportaj (voice chat) ve dosya transferi özelliklerine de sahip.

Uzaktan Masaüstü bağlantısı esnasında bütün trafik SSL algoritması ile şifrelendiği için işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ammy Admin transparan (transparent) olarak çalıştığı için Firewall ya da ADSL modem üzerinden herhangi bir port açma işlemi gerektirmez.

Program Türkçe destekli ve montaj yapmadan doğrudan doğruya çalıştırılabiliyor. Ammyy Admin, epeyce kolay arayüze sahip ve uzaktaki bir bilgisayara bağlı olmak için aleyhinde tarafın ID bilgisi yazıp Bağlan yazısına tıklamak yeterli oluyor, bu sırada karşı tarafa bu bağlantı isteğiyle ilgili kabul etme ekranı geliyor ve rakip onayladığında temas kuruluyor. Benzer operasyon tersi durumda yani uzakta takviye olmak istediğinizde, karşısında tarafa ID bilginizini söyleyip gelen temas istediğini onaylamanız tatmin edici oluyor.

Teamviewer programına iyi bir alternatif olabilecek Ammy Admin, isterseniz servis olarak kurulabiliyor ve belirleyeceğiniz özel bir şifre sayesinde montaj yaptığınız bu bilgisayara uzaktan istediğiniz süre onaylama işlemine lüzum kalmadan erişmek olası ayla geliyor.

Programın eksi tarafları ise: diğer bir fazla programda bulunan yazışma (chat ) özelliği yok. Şuan sadece Windows destekliyor, dolayısıyla Mac OS X , Android, iPhone ve iPad desteği yok.

Ammy Admin, ticari olmayan bireysel kullanımlar için tamamen bedava.

İndirİndir

173 kez indirildi