Anti-Trojan Elite indir

Anti-Trojan Elite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Trojan, solucan ve malware gibi çoğu zararlı yazılımı silen Anti Trojan Elite, aynı zamanda dikkat sistemiyle tam bir koruma sağlar.

Uyarı: Geliştirici firma yardım sağlamayı bıraktığı için program yayından kaldırılmıştır. Bu programa benzer alternatif programlar bulabileceğiniz antivirüs programları kategorimize tıklayarak erişebilirsiniz.

Anti Trojan Elite(ATE) bir malware silicidir. Sisteminizdeki malware’leri bulur ve siler. Anti Trojan Elite hakiki zamanlı bir malware firewall duvarı olarak da meslek görmektedir. Başta bir trojan veya keylogger yüklenirse bunu ATE ile kolay bir şekilde saptama edebilirsiniz. Ve ATE bu zararlı dosyayı derhal engeller ve size süre içinde bu dosyayı silme imkanı verir. 35 binden pozitif trojan’ı saptama edebilir, solucanları, keylogger’ları saptama edebilir ve silebilir.

TCP bağlantısını da koruyarak buradan gelebilecek her türlü tehlikeye karşısında sizi uyarır. Güncellemeleri ile de her daim tetikte durur. Programın trojan kütüphanesi sık sık güncellenmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

18 kez indirildi