Anti-Trojan Shield indir

Anti-Trojan Shield indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hackerların en manâlı silahlarına karşısında önleminizi alın

Mitolojideki Truva atı nasıl bir armağan gibi görünüp, sahiden Troya kentini ele geçirecek Yunanlı askerleri taşıyorduysa; bugünün Truva atları da faydalı yazılımlar gibi görünen bilgisayar programlarıdır, ama güvenliğinizi tehlikeye atar ve pek fazla zarara yol açarlar. Yakın geçmişteki bir Truva atı, Microsoft emniyet güncelleştirmeleri olduğu bahis edilen eklerin bulunduğu bir e-posta görünümündeydi, ama ekteki dosyaların virüsten koruma ve emniyet duvarı yazılımlarını devreden çıkarmayı hedefleyen virüsler olduğu ortaya çıktı.

Truva atı, Faydalı gibi görünen oysa gerçekten zarara yol açan bir bilgisayar programı.

Truva atları, insanların, yasal bir kaynaktan geldiğini düşündükleri bir programı açmaya yöneltilmeleri yoluyla yayılır. Kullanıcıları daha iyi gözetmek için Microsoft e-posta aracılığıyla emniyet bültenleri gönderir; ancak bunlarda hiçbir süre ilave bulunmaz.

Truva atları, bedava olarak yüklediğiniz yazılımlarda da bulunabilir. Güvenmediğiniz bir kaynaktan asla yazılım yüklemeyin. Tru avıtının ne gibi zararlara yol açtığını öğrendiğinize tarafından mutlaka bu yazılımı indirip pc nizi truva atlarına aleyhinde koruyun.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi