Anvi Browser Repair Tool indir

Anvi Browser Repair Tool indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Anvi Browser Repair Tool ile internet tarayıcılarınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz

Anvi Browser Repair Tool kullanıcılara tarayıcı arıtma ve anasayfa değişiklik konularında muavin olan zengin özellikli bir tarayıcı kurtarma programıdır.

Ayrıntılarıyla bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir anasayfa değiştirici olan Anvi Browser Repair Tool ile Google Chrome, Internet Explorer ve Mozilla Firefox tarayıcılarınızda yaşadığınız problemleri tek tıklamayla düzeltebiliyor ve tarayıcılarınızın gözden düşmüş uygulamalar tarafından ele geçirilmesini engelleyebiliyorsunuz.

Bilgisayarımızda kullandığımız internet tarayıcılarının anasayfaları ve varsayılan arama motorları dağıtılmış tarayıcı eklentileri aracılığıyla veya bilgisayarımıza yüklediğimiz dağıtılmış programlar aracılığıyla değiştirilebiliyor. Bu eklenti ve programların bazıları ise sistemden kendilerinin kaldırılmasını engelleyebiliyor ve bir virüs gibi sisteminize yapışabiliyor. İşte bu gibi durumlarda Anvi Browser Repair Tool kullanarak bu nesil eklentilerden kurtulabilir, programlar göre değiştirilen varsayılan arama motorunuzu ve tarayıcı anasayfanızı istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.

Anvi Browser Repair Tool elverişli ek özelliklere de sahip. Anvi Browser Repair Tool’un DNS değişim özelliği sayesinde değiştirilen ağ ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca internet geçmişi temizleme özelliğine sahip olan Anvi Browser Repair Tool ziyaret ettiğiniz sayfa geçmişini, dosya indirme geçmişinizi ve tarayıcı çerezlerinizi tek tıklamayla temizleniyor.

Eğer tarayıcınızla ilgili problemler yaşıyorsanız Anvi Browser Repair Tool kuşkusuz denemeniz gereken bir program.

ARTILAR

Kolay DNS değiştirme seçeneği

Kolay kullanım, tek tıklamayla problem çözebilme

İnternet geçmişi temizleme

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi