Anvi Folder Locker indir

Anvi Folder Locker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Anvi Folder Locker, bilgisayarınız üzerindeki istediğiniz tüm dosya ve dökümanlarını şifreli olarak korumanızı karşılayan bedava ve yardımcı bir güvenlik programı.

Anvi Folder Locker, bilgisayarınızda bulunan özel dosya ve dökümanları bambaşka şahısların erişme ihtimaline aleyhinde gözetmek amaçlı kullanabileceğiniz bir şifreli emniyet programı. Bilhassa aynı bilgisayarı aniden artı kullanıcı ile kullanan kişilerin tercih etmesi gereken yazılım, kurulum olmadan basit bir şekilde kullanılıyor.

Programı sitemiz üzerinden bedava olarak indirdikten sonradan açarak kendi özel şifrenizi ve e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor. Burada belirleyeceğiniz şifre çok kayda değer. Çünkü kilitleyeceğiniz dosya ve dökümanlarınızı açarken sizden bu parola istenecek. bu nedenle karışık ve tahmin edilmesi bir şifre hazırlamak, dosyalarınızın daha güvende olmasını sağlar.

Yalnızca diğer kullanıcılardan değil, bununla beraber internet üzerindeki hackerlardan alabileceğiniz saldırılara karşısında da koruma salayabileceğiniz program, seçeceğiniz tüm dosya ve dökümanlara şifreli koruma uygulayabiliyor. Bu Nedenle dış tehditlerden de korunmuş oluyorsunuz.

Şifreli koruma tercih ettiğiniz dosya ve dökümanlarınız için sunulan opsiyonlar arasında sadece okuma, kilitli durma, kitleme ve gizleme gibi seçenekler bulunuyor. Bu Nedenle hiç kimse tarafından görülmesini istemediğiniz dosya ve dökümanları ayrıca kilitleyebiliyor ayrıca de gizleyebiliyorsunuz. Gizlilikleri meraklı kişiler göre ortaya çıkarılsa bile, koymuş olduğunuz şifre girilmediği müddetçe dosyalar açılmıyor.

Manâlı data ve verileri saklamanın en güvenli yöntemlerinden bir her birine olan Anvi Folder Locker’ı bedava olarak indirerek mutlaka kullanmalısınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi