Any Audio Grabber indir

Any Audio Grabber indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Any Audio Grabber, müzik CD’lerini bilgisayarınız üstüne bambaşka ses formatlarında kaydetmenize olanak karşılayan bedava bir programdır.

Any Audio Grabber, bilgisayar kullanıcılarının ellerinde yer alan müzik CD/DVD’leri sabit diskleri üzerine farklı formatlarda kaydedebilmeleri için geliştirilen bedava bir programdır.

Programı bilgisayarınıza indirdikten daha sonra basit bir kurulum işleminin ardından, Any Audio Grabber’ın çağdaş görünümlü kullanıcı arayüzüyle karşılaşacaksınız. Ardından bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz müzik CD’sini seçerek şarkı listesinin gelmesini beklemelisiniz. Ardından transformasyon işlemleri öncesi hazırlık bitmiş olacaktır.

Liste üzerinde bulunan tüm şarkıları program içerisinde bulunan entegre medya oynatıcı bir uçtan bir uca dinleyebilir ve şarkıların ID3 etiketlerini şarkıcı adı, şarkı adı, albüm gibi bilgileri zahmetsizce düzenleyebilirsiniz.

MP3, AAC, MP2, ADPCM, AMR, M4A, WAV ve OGG gibi aşina tüm dosya uzantılarını destekleyen program, müzik CD’leriniz içerisinde bulunan bütün şarkıları bu formatlarda bilgisayarınız üzerine kaydetmenize müsade verir.

Dönüşüm işlemine başlamadan önce şarkıları bilgisayarınız üstüne hangi kaliteyle kaydedebileceğinize dair yer alan özelleştirilebilir ayarlardan destek alabilirsiniz. Şarkıları olası olan en yüksek kalitede sabit diskiniz üstüne kaydetmek, dosya boyutlarının normalden çok daha büyük olmasına niçin olsa da en iyi ses kalitesine sahip almak istiyorsanız, buna değeceğini bilmelisiniz.

Son olarak dönüştürülecek dosyaların kaydedilmesini istediğiniz klasörü de seçerek şekil değiştirme işlemine başlayabilirsiniz.

sonuç olarak Any Audio Grabber, sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzü, sistem kaynaklarını düşük miktarlarda kullanması, transformasyon işlemlerini süratli bir şekilde tamamlaması ve varlıklı özelleştirme seçenekleri sebebiyle tüm kullanıcılarımıza öğüt edebileceğim bir program.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

33 kez indirildi