Any Video Converter indir

Any Video Converter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DAEMON Tools Lite, sanal diskler oluşturarak ISO, BIN, CUE uzantılı imaj dosyalarını kolayca açabileceğiniz ücretsiz bir sanal disk oluşturma programıdır.

DAEMON Tools Lite, kullanıcıların bilgisayarları üstünde çabuk ve basit bir şekilde sanal diskler (sürücüler) oluşturmalarına ihtimal sağlayan ücretsiz ve güvenilir bir yazılımdır. Oluşturacağınız sanal diskler yardımıyla daha önce imaj olarak kaydetmiş olduğunuz CD ve DVD sürücüleri aracısız olarak kullanabilirsiniz.

CCD, BWT, MDS, CDI, NRG, PDI, B5T, CUE, BIN, ISO ve ISZ gibi bütün popüler uzantıları destekleyeren DAEMON Tools Lite, yardımıyla Ultra ISO, Magic ISO veya Power ISO gibi öbür programlar yardımıyla oluşturulmuş olan imaj dosyalarını da kolaylıkla oynatma şansına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken şey değişmez diskiniz üstünde bulunan imaj dosyalarını seçmek ve DAEMON Tools Lite yardımıyla oluşturmuş olduğunuz sanal sürücüler üstüne yerleştirmektir.

Sistem tepsisi üstünde gürültüsüz bir şekilde çalışan program yardımıyla, sanal disk oluşturma, sanal disk sıralama ve daha birçok işlemi program esas penceresini açmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece sanal disk oluşturmanın ve sanal diskleri kullanmanın dıştan sanal diskler üzerinde kullanabileceğiniz kendi imaj dosyalarını da oluşturmanıza ihtimal sağlayan program yardımıyla; CD/DVD/Blu-ray diskleriniz üzerindeki verileri ISO, MDS, MDF ve MDX uzantılı imaj dosyaları olarak bilgisayarınız üzerine kaydedebilirsiniz.

4 adet sanal sürücü oluşturmanıza müsade veren DAEMON Tools Lite, bayağı bir bilgisayar kullanıcısının ihtiyaçlarını fazlasıyla yerine getirmektedir. Bütün CD ve DVD sürücüleriyle düzenli şekilde çalışan program, kendi imaj dosyalarınızı meydana getirmek istediğiniz vakit CD ve DVD’lerin koruma yöntemi ne olursa olsun transformasyon işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlar.

Piyasada en fazla kullanılan sanal disk oluşturma programları aralarında bulunan DAEMON Tools Lite, sahip olduğu gelişmiş özellikler ve bedava olması sebebiyle bilhassa oyunseverler ve arşivciler tarafından çok kullanılmaktadır.

Basit kullanımı ve gelişmiş özellikleri nedeniyle piyasadaki birçok ücretli programı aratmayan DAEMON Tools Lite, sanal şoför ve kendi imaj dosyalarınızı oluşturma konusunda mutlaka tercih etmeniz gereken yazılımlardan bir tanesidir.

ARTILAR

Hakiki optik sürücülerden daha hızlı çalışıyor

Geniş format desteği

Az kaynak kullanımı

EKSİLER

4 adet sanal disk limiti

İLGİLİ SORULAR

Daemon Tools Lite Nasıl İndirilir? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

37 kez indirildi