AnyBurn indir

AnyBurn indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

KMPlayer, bütün video ve ses dosyalarınızı oynatabileceğiniz, gelişmiş özelliklere sahip olan bedava video izleme programıdır.

KMPlayer, bilgisayar kullanıcılarının değişmez diskleri üstünde yer alan her nesil ses ve video dosyasını sorunsuz bir şekilde oynatabilmesi için tasarlanmış olan gelişmiş özelliklere sahip, enerjik ve ücretsiz bir medya oynatıcıdır.

Piyasada bulunan VLC Media Player, BS Player, GOM Player ve Windows Media Player gibi rakiplerini geride bırakabilecek birçok gelişmiş özelliği kullanıcılara sunan ve bu nedenle dünya üzerinde milyonlarca kullanıcının medya oynatıcı konusundaki bir numaralı tercihi olan KMPlayer, bir medya oynatıcıdan fazla daha fazlasını kullanıcılara sunmaktadır.

Basit bir montaj işleminin ardındaki karşınıza gelecek olan ekranda KMPlayer yardımıyla oynatmak istediğiniz medya uzantılarını seçerek, anında programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Genel başvuru formu, performans, kalite, codec, öncelik, altyazı, tema desteği, hoparlör kurulumu ve özel ayarlar için çoğu seçeneği kullanıcılara sunan program, piyasada bulunan birçok rakibi üzerinde bulunmayan 3 boyutlu gösterim seçeneğine de sahiptir.

Oldukça modern görünümlü, şık ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program içerisinde bulunan tema desteği doğru, medya oynatıcınızı isteğiniz doğrultusunda kolayca özelleştirebilirsiniz. AVI, MOV, MPEG, MKV, MP4, FLV, 3GP, TS, WMV, ASF, SWF, RM ve daha çoğu video formatını destekleyen program, MP3, AAC, WAV, WMA, CDA, FLAC, M4A, MID, OGG, AC3, DTS ve daha çoğu ses formatını da desteklemektedir. Hem çalma listesi, altyazı desteği, CD imaj dosyaları açma ve resim görüş gibi ekstra özelliklere de sahip olan KMPlayer, bir medya oynatıcıda ihtiyacınız olan tüm araçları ve çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır.

Analog ya da dijital olarak yayınlama yakalamıza olasılık karşılayan özelliklere de sahip olan KMPlayer ile WDM TV ve BDA HDTV düzenli cihazları bilgisayarınız üstüne bağlayarak aracısız olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaynak ne olursa olsun mükemmel bir video oynatma deneyimi ve hatasız bir işleme teknolojisine sahip olan program, bu konuda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Son derece özelleştirilebilir olan KMPlayer’ın arayüzü üzerinde sağ klik tıklayarak, program üzerinde bulunan adeta bütün ayarlara kolayca ulaşabilirsiniz. Ekran kontrolleri, 3 boyutlu altyazı kontrolü, kayıt, denetim kutusu ve çok daha fazlası bu menü üzerinde yer almaktadır. Keza tercihler sekmesi altına giriş yaparak, daha ince ve karmaşık ayarları da istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Medya oynatıcınızın üstünde yer alan bütün özellikleri ve ayarları istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Sahip olduğu gelişmiş özellikleri, tanıdık tüm ses ve video formatları için destek sunması, Türkçe dil desteğine sahip olması, özelleştirme seçenekleri, 3 boyutlu altyazı desteği, gelişmiş çalma ve oynatma listesi, ücretsiz olması ve çok daha fazlasıyla sizlere mükemmel bir medya oynatma deneyimi sunacak olan bir oynatıcıya ihtiyaç duyuyorsanız, KMPlayer’ı mutlaka denemenizi öneririm.

Not: Programın kurulumu sırasında üçüncü parti yazılımlarla ilgili kurulum teklifleri de kullanıcılara sunulmaktadır. böylece montaj adımlarını özenle takip etmenizi öneririm.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

Alternatif olarak kullanabileceğiniz video oynatıcıları burada bulabilirsiniz.

KMPlayer ile ansızın çok videoyu nasıl izleyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

ARTILAR

Tüm codecler içinde geliyor

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi