AOMEI Backupper

AOMEI Backupper

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
53 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AOMEI Backupper, basit lakin epeyce kullanışlı ve etkili bir yedekleme ve geri doldurma aracıdır.

AOMEI Backupper, yalnızca birkaç tıklamayla dosyalarınızı yedekleyebilmeniz için diskler ve bölümler oluşturabilmek için planlanmış kullanışlı bir yedekleme programıdır.

Program bir uçtan bir uca yerine koyma almak istediğiniz bölümü seçerek, dakikalar içerisinde yedeğini elde etmek istediğiniz bölüme ait verilerin yedek görüntülerini oluşturabilirsiniz.

bununla beraber oluşturmuş olduğunuz yedeklere ait gösterme dosyalarını içerisinde yer alan dosyalara istediğiniz zaman göz atabilir ve sisteminizde daha önce yerine geçen kimse almış olduğunuz dosyalarla ilgili bir bezginlik oluştuğunda geri doldurma yaparak sisteminizi kurtarabilirsiniz.

Sistem çökmelerine karşı verilerinizi kurtarabilmek için önyüklenebilir diskler oluşturarak, sistem başlıca ekranına gelmeden sisteminizi geri yükleyebilir ve kaldığınız yerden çalışmanıza devam edebilirsiniz. Hem yeni gelen güncellemeler sonrasında program yardımıyla Google Drive, Dropbox, OneDrive, Box, SugarSync, hubiC ve Cloudme gibi çevrimiçi servislerle aynı zamanlı olarak senkronizasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve dosyalarınızı bu servisler üstüne yedekleyebilirsiniz.

Değişmez diskiniz üzerinde yer alan bölümler üzerindeki verileri yedeklemenize olasılık sağlayan etkin bir yedekleme ve geri doldurma programı olana AOMEI Backupper‘ı bütün kullanıcılarımıza öneriyorum.

İndir

53 kez indirildi