Apple Music Converter indir

Apple Music Converter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
185 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Müziklerinizi popüler formatlara dönüştürebileceğiniz bir asistan

Apple Music Converter, müzik dosyaları üzerindeki hakimiyetinizi genişletebilecek düzeyde bir programdır. Bilgisayarınıza kurup bedava olarak deneyebileceğiniz programda müzik dosyalarınızı dilediğiniz formatlara dönüştürüp cihazlarınızda oynatabiliyorsunuz.

Müzik severlerin mutlaka bilgisayarlarında olması gereken asistan bir program olan Apple Music Converter, herhangi bir Apple Music müziğini MP3 formatına dönüştürerek korumanızı sağlıyor. Bildiğiniz üzere Apple Music üyeliğiniz bittiğinde müziklere erişiminiz kısıtlanıyor. Bu durumun önüne geçebilmek için Apple Music Converter imdadınıza koşuyor. Bir kaç dakika içerisinde müziklerinizi popüler formatlara dönüştürebileceğiniz program ile müziklerinize sınırsız erişim imkanı sağlıyorsunuz. Kulanımı oldukça kolay olan program, şarkıların kalitelerinde de bir değişiklik yaşanmasına müsade vermiyor. Apple Music Converter, müzik kitaplığınızla ilgili tüm bilgileri size sunmak için otomatik olarak iTunes, uygulamalarınızla senkronize olur. Programlar senkronize edildiğinde, hangi müzik parçalarını veya koleksiyonunuzdan indirmek istediğiniz şarkıları biçim ve çalma kalitesi ile birlikte seçebilirsiniz. Bunu yapılandırdıktan daha sonra, ödediğiniz her şeyi birkaç dakika içinde kullanımınıza sunmak için ‘dönüştür’ düğmesini tıklıyorsunuz. bir hayli kolay kullanıma sahip olan Apple Music Converter, sizleri bekliyor.

Pratik bir kullanıma sahip olan Apple Music Converter’ı bedava deneyebileceğiniz gibi tam sürümünü ücretli olarak alabiliyorsunuz.

İndirİndir

185 kez indirildi