Ares

Ares

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
50 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Oldukça kolay ve hoş bir dosya paylaşım arabulucu olan Ares programı ile müzik, video, resim ve doküman gibi çoğu dosyaya ulaşabilir ve kendi dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Dünya üzerinde en çok seçim edilen dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım araçlarının başında gelen ücretsiz Ares sizlere sınırsız paylaşım imkanı sunuyor. Ares programını ilk olarak yükleyecekseniz mutlaka hazırladığımız “Ares: Kurulumu, Kullanımı ve Kaldırılması” blog yazımızı okumanızı öneriyoruz. Nasıl kurulur, kullanılır, türkçeleştirilir, dosya indirilir ve silinir hakkında aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen Ares kendi ağı üzerindeki kullanıcılara oluşturulan sanal bir bağ ile birlikte paylaşılan dosyaları transfer yapabilme olanağı sağlıyor. Son güncellemeleri ile BitTorrent protokol desteği, Shoutcast radyo istasyonları desteği gibi bir çok yeni özellikte eklenen Ares üstünde kendi kanalınızı oluşturabilir, hazırlanmış sohbet odalarına girerek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Süratli Yüklemeler
Ares otomatik olarak aradığınız dosyanın kaynaklarını bulur, hatta indirme işlemi esnasında daha artı kaynak arayarak hızınızı arttırarak doldurma süresini en aza indirir. Dosyayı benzer anda pat diye artı kullanıcıdan indirerek doldurma hızlarınız artar.

Dinç Kitaplık Yöneticisi
Paylaştığınız dosyaları kategorilere ayırarak kitaplık bölümünde kendi isteğiniz doğrultusunda yerleştirebilir, indirdiğiniz dosyaları da benzer şekilde düzenleyebilirsiniz. Dosyaları nesil, kategori, isim vb. şeylere göre sıralayabilir, Süratli Arama özelliğini kullanarak anahtar kelimeler aracılığıyla dosyalarınızın yerlerini bulabilirsiniz.

Dahili Ses/Video Oynatıcısı
Dosyaları hemen şimdi indirme işlemleri tamamlanmadan önizleme yaparak izleyebilir, dinleyebilirsiniz. En gözde dosyalarınızın playlistlerini oluşturabilir, internet radyolarını dinleyebilirsiniz.

Dosya Paylaşım Sohbet Odaları
Kendi sohbet odalarınızı oluşturabilir ve öteki uygun kanallara girebilirsiniz. Sohbet kanalı yaratma işlemi Ares üzerinde görebileceğiniz en basit şekilde yapılıyor. Artık dosyalarınızı indirirken arkadaşlarınızla da konuşabilirsiniz.

Manâlı: Ares`i indirdikten sonra yükleme İngilizce dilde yapılacaktır. Programı kurduktan sonradan “Settings” bölümünden “General” sekmesine gelerek dil çubuğundan “Turkish” seçerek programı Türkçe yapabilirsiniz.

 

Sitemizden ulaşabileceğiniz müzik indirme yazılımları için müzik indir sayfamıza gidebilirsiniz.

ARTILAR

Çoklu arama yapabilme ve gelişmiş ikinci filtreleme özelliği

Türkçe dil desteği

Dahili medya oynatıcı

Dosyaları otomatik arama.

Açık kaynak

EKSİLER

İndirme işlemlerinin geç başlaması.

Temas problemleri.

Arama hızı düşük.

İndir

50 kez indirildi