Ashampoo AntiVirus indir

Ashampoo AntiVirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ashampoo AntiVirus, bilgisayarındaki verileri korurken hızdan ve konfordan fedakarlık etmek istemeyen kullanıcılar için geliştirilen bir antivirüs programıdır.

Ashampoo AntiVirus, hakiki zamanlı koruma özelliği ve sık güncellenen virüs veritabanı ile sizleri ve bilgisayarınızı tanıdık ya da bilinmeyen bütün karşılıklı internet tehditlerinden koruyan enerjik bir antivirüs yazılımıdır. İşini oldukça iddiasız ve mükemmel bir şekilde yerine getiren program, herhangi bir şekilde özgürlüklerinizin önüne geçmez.

Zinde bir koruma sağlarken asla bilgisayarınızın performansını düşürmeyen Ashampoo AntiVirus 2014, aynı zamanda antivirüs programlarına yabancı olan kullanıcılar için epeyce kolay bir dilekçe sağlar. Böylece ki program tüm tehditleri otomatik olarak algılayarak, karantina altına alır ve bu sayede kendinizi kesintisiz güven içinde hissetmenizi sağlar.

Tek yapmanız gereken şey programı hazırlamak ve sonra kaldığınız yerden bütün işlerinize devam etmektir. Arkadaki planda sessiz sedasız bir şekilde çalışacak olan Ashampoo AntiVirus, herhangi bir şekilde bilgisayarınızın performansını düşürmeyecektir ama sizlere maksimum güvenlik sunacaktır. Bir Takım zamanlar arkada bir antivirüs yazılımının bile çalıştığını unutabilirsiniz.

Bütün otomatik güncelleme sistemi tamamen, günlük olarak en son tehlikelere karşı yeni güncellemeleri alacak olan Ashampoo AntiVirus, bu sayede sizi ve bilgisayarınızı yeni ortaya çıkan tüm tehditlere karşı koruyacaktır.

Antivirüs programı uygulamak istiyor fakat bilgisayarınızı yavaşlattığı için kullanmaktan çekiniyor musunuz? Sistem performansınızdan ve güvenliğinizden vazgeçmeden kullanabileceğiniz bir antivirüs yazılımına gereklilik duyuyorsanız Ashampoo AntiVirus 2014’ü mutlaka denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi