Ashampoo Backup indir

Ashampoo Backup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
135 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tüm disk bölümlerini kolaylıkla yedekleyin ve geri yükleyin.

Ashampoo Backup, tüm disk bölümlerini, işletim sistemini yedeklemek için kullanılabilecek en iyi yedekleme programı diyebilirim. Ağır hasar görmüş ya da fidye virüsü gibi etkin bir zararlıdan dolayı sistemin çalışmaması durumunda dahi sistemi geri yükleyerek dosyalarınızı kurtaran yedekleme yazılımı, yedekleme işlemini sizin belirlediğiniz zaman diliminde arkadaki planda sessiz sedasız gerçekleştiriyor. Kolay, seri ve güvenli yedekleme çözümü!

Windows işletim sisteminin kendi yedekleme ve geri yükleme arabulucu mevcut oysa gerek sistem yedeğini alırken artı süre harcatması, gerekse de sistem görüntüsünü tekrar tekrar sorunsuzca geri yükleyememesi yüzünden fazla tercih edilmiyor. Windows PC kullanıcıları için üçüncü parti yedekleme programları arasından kolay kullanılabilir olması, süratli ve otomatik yedekleme yapması, yedekleme boyutunu düşük tutması, virüslü sistemler için kurtarma diski seçeneği sunması, yedekleme sırasında sistemi yavaşlatmaması, yedekleri şifrelemesi ile ayrılan Ashampoo Backup, tamamen hasarlı sistemleri bile geri yükleyebiliyor. Dosya ve klasörleriniz, yalnızca C sürücünüz veya bütün sistem yedeğiniz istediğiniz klasöre istediğiniz gün ve saatlerde yedekleniyor. Programın kendisiyle ya da kurtarma sistemiyle (DVD/Harici disk/ USB flaş şoför) verilerinizi geri yükleyebiliyor, kurtarabiliyorsunuz.

Öteki yedekleme programlarına kıyasla %50 daha eksik disk alanına gereksinim duyan, 2TB’dan daha yüksek kapasitede diskleri destekleyen Ashampoo Backup, Türkçe dil desteğiyle geliyor ve her seviyede kullanıcıya hitap ediyor. Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 10’un yanı sıra Windows 8/8.1 ve 7 ile ahenkli olduğunu belirteyim.

Ashampoo Backup Özellikleri:

Ayrıntılarıyla otomatik veri yedekleme Herhangi bir dosyayı zahmetsizce yedekleme ve geri yükleme Bütün işletim sistemini yedekleme ve geri doldurma Gizliliği korumak için tehlikesiz şifreleme Kullanıcı dostu ve kendini açıklayıcı Azami sıkıştırmayla büyük alan tasarrufu Kendinden açıklayıcı, teknik bilgi gerektirmez. Program veya Windows Gezgini ile kolay bilgi kurtarma Sistem arızasına karşısında kurtarma diski Bilgisayarı yavaşlatmaz, gerektiğinde yedeklemeler otomatik durur.

İndirİndir

135 kez indirildi