Ashampoo Backup Pro indir

Ashampoo Backup Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
86 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Basit ve güçlü yedekleme çözümü isteyenlere!

Ashampoo Backup Pro 12, kullanımı basit ve güçlü yedekleme programı arayan Windows kullanıcıları için öğüt edeceğim programların başında geliyor. Virüsler, fidye yazılımları, Windows hataları ve diğer sebeplerle kullanılmaz duruma gelen bilgisayarınızı hayata döndürmek için kullanabileceğiniz en iyi yedekleme programlarından biri. Ücretsiz test seçeneğiyle geliyor.

tek tek dosyaları ya da tüm disk bölümlerini seçtiğiniz depolama ortamına veya buluta otomatik olarak yedekleyen, yedekleme işlemi sırasında da sistem kaynaklarından fazla daha eksik tüketen Ashampoo Backup Pro 12, her seviyede kullanıcıya hitap eden, son derece sade ve açık kullanıcı arayüzü ile geliyor. Tek bakışta bütün yedeklemelerinizi görüntüleyebiliyor, yeni bir yedekleme planı oluşturabiliyor, Windows hatalarını görebiliyor, disk hatalarını onarabiliyor, sistemi geri yükleyebiliyorsunuz. Sistem yedeklerini entegre kurtarma diski ya da flaş sürücüden de alabiliyorsunuz ancak; etkili bir virüs yemiş olsanız dahi bu sayede verilerinizi kurtarmış oluyorsunuz. En fena senaryolar düşünülerek planlanmış olması Ashampoo Backup Pro 12’yi eşsiz kılıyor.

Adamakıllı güvenilir olması, disk hatalarını görüp onarması, yedeklenmiş dosyaları göstermesi, yedeklemeyi arka planda otomatik yapması, buluta yedekleme seçeneği vermesi, fazla yönü olan data kurtarma özelliği, sistem güncellemesi sonrası çöken sistemi kurtarma, zeki yedekleme mekanizması, herkese hitap eden arayüzü ile öteki yedekleme programlarından sıyrılan Ashampoo Backup Pro 12, Windows 7 ve daha yeni sistemlerde çalışıyor ve Türkçe dil desteğiyle geliyor.

İndirİndir

86 kez indirildi