Ashampoo Burning Studio indir

Ashampoo Burning Studio indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ashampoo Burning Studio ile CD/DVD/Blu-ray diskleri düzenleyerek en yüksek hızda yazdırabilirsiniz.

Ashampoo, CD/DVD/BD yazma aracı Burning Studio’yu büyüyen internet dünyasının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak her tarafta tasarı etti. Programın yeni sürümü yalnızca arayüzünde yok, özelliklerinde de onlarca değişiklikle geliyor. Ashampoo Burning Studio eski sürümünden çok daha çabuk.

Ses ve video dosyalarını hızlı şekilde diske yazdıran program, 720p ve 1080p HD video desteği sunuyor. DVD ve Blu-ray menüleri meydana getirmek için entegre bir editörü olan programla kendinize özel menüler tasarlayabilirsiniz. Bulut bilişim desteği getirilen yeni sürümle internet servislerindeki verileri disklere yazdırabiliyorsunuz. Uygulama kolaylığı için geliştirilen özellikler doğru operasyon hızınız yükseliyor. Verileri yazdırmadan önce her nesil düzenlemeden geçirebileceğiniz editör ve slide show hazırlayabileceğiniz hazırlanmış temalar geniş başvuru formu özelliklerinden bazıları.

Kolay Tatbik Seçeneği (Compact Mode)

Ashampoo Burning Studio’da programın en fazla kullanılan özelliklerini içeren bir masaüstü versiyonu bulunuyor. Bu seçenekle veri dosyası yazdırmak ayrıca pratik ayrıca seri.

İnternetteki Verileri Yazdırma (Bulut Desteği)

Program Facebook, Dropbox, Flickr ve Picasa hesaplarınızdaki verileri yazdırma seçeneğiyle rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Sosyal ağlarda yer alan resim ve video dosyaları program içerisinden seçilerek disklere kaydedilebiliyor. Artık video ve resim dosyalarının o kadar çoğunun çevrim içi servislerde saklandığı düşünüldüğünde bu özellikle veriler internet olan heryerden ulaşılabilir ışık halkası geliyor.

Video ve Fotoğraflara Direkt Ulaşım

Akıllı telefon veya kameraları bilgisayarınıza bağladıktan sonra kopyalama işlemi yapmadan Ashampoo Burning Studio yoluyla direkt ulaşım sağlayın. Fotoğraf ve videolarınızı hemen yazdırın.

Eskisinden Daha Seri

Bilhassa çok çekirdekli bilgisayarlar için geliştirilen yeni sürüm, en seri veri yazdırma programı olma konusunda iddialı. Öbür formattaki videoları süratli bir şekilde yazdırma işlemi için hazırlanmış ayla getiren program eskisinden fazla daha seri bir performans sunuyor.

Yeni Temalar

DVD’ler, filmler, dia şovlar için hazır hazırlanmış temaların sayısı artırıldı. Keza CD/DVD/Blu-ray disklere etiket planlamak için yararlanılabilen editörün fonksiyonları geliştirildi.

Ashampoo Burning Studio Esas Özellikler

Fazla yönü olan disk printer: Dosyalarınızı yedekleyebilir veya Blu-Ray, DVD ya da CD’ye yazdırabilirsiniz. Profesyonel DVD Yazma: Slayt gösterileri ve video diskler oluşturma Müzik CD’leri ve MP3/WMA diskleri oluşturma Dış görünüm ve kapak tasarımları oluşturma Disk görüntüleri oluşturma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

38 kez indirildi