Ashampoo ClipFinder HD

Ashampoo ClipFinder HD

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Türkçe dil desteği, gelişmiş rss sistemi, web arayüzü ile uzak erişim imkanı ve popüler torrent sitelerinde arama yaparak tek tıkla istediğiniz dosyayı indirme işlemini gerçekleştiren µtorrent alternatifi olarak kullanabileceğiniz bas

uTorrent alternatifi, tüm platformlarda çalışabilen ufak boyutlu ve kolay bir torrent istemcisi. Torrent dosyanızı oluşturup, dosyanızı paylaşabilir, RSS desteği sayesinde beğendiğiniz siteleri uzaktan takip edebilir ve basit arama özelliği doğruca popüler torrent siteleri üzerinden aradığınız içeriğe ait bütün sonuçları listeyebilirsiniz. Ve tek tıkla dosyayı indirmeye başlayabilirsiniz. Uzak erişimi açarak web arayüzü üzerinden nerede olursanız olun bilgisayarınıza ve torrent programınıza bağlanabilirsiniz. Herşey kontrolünüz altında.

Genel Özellikler:

Windows 2000/XP/Vista/7 sürümlerini destekler. Türkçe dahil 20+ dili desteklemektedir. Varsayılan olarak İngilizce dili ile kurulmakta. Türkçe başvuru formu için ayarlar sekmesinden dil seçeneğini Türkçe olarak değiştirmeniz yeterli. Artık alışkın olduğumuz arama bölümü ile aramak istediğiniz dosyanın adını yazmanı tatmin edici. Belirli olan tüm torrent sitelerinde arama yaparak işlem bittiğinde size bilgi vermektedir. Linux, Mac, Windows, Free BSD sistemlerinde sorunsuzca çalışmaktadır. Uzakta temas ayarları baştan sona bilgisayarınızın başında olmadığında ble uzaktan erişim imkanı vermekte. Ayarlar bölümündeki Web UI sekmesini etkin etmeniz gerekmektedir. C++ dilinde hazırlanmış, Phyton kütüphaneleriyle desteklenmiş Qt arayüzünü kullanan program hem KDE arayüzü ile de düzenli çalışmaktadır. IPv6 ahenkli. Gelişmiş RSS desteği.

İndir

29 kez indirildi