Ashampoo Disk-Space-Explorer indir

Ashampoo Disk-Space-Explorer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
119 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dosyalarınızın ne değin alana sahip olduğunu tamamen öğrenin.

Ashampoo Disk-Space-Explorer, Windows bilgisayarınızda sistem dosyalarından resim video müziklerinize tüm verilerin ne kadar yer kapladığını grafiksel olarak gösteren olağanüstü bir program. Disk alanı analiz programları arasında en iyisi diyebilirim. Bilhassa depolama alanı artı olmayan PC’lerde fazla yer kaplayan dosyaları zahmetsizce görebilmek açısından hoş bir program.

Windows bilgisayarınızda yüklü uygulamalar, video – fotoğraf – ses dosyaları ve belgelerinizin (dokümanlarınızın), arşivlerinizin boyutunu tek bir yerde görebileceğiniz süper bir disk alanı analiz programı Ashampoo Disk-Space-Explorer 2018. Süratli bir tahlil işleminin arkasında tüm dosyalarınız kategorize edilmiş olarak, dosya adedi, boyutu ve sistemde kapladığı alan (yüzdelik olarak) gösteriliyor. Grafik üzerinde de depolama alanını en fazla işgal eden dosya türünü görebiliyorsunuz. Dilerseniz tek bir dosya türü için inceleme yaptırarak yalnızca müziklerinizin, videolarınızın veya belgelerinizin ne kadar yer işgal ettiğini öğrenebiliyorsunuz. bu arada Türkçe dil desteği mevcut ve kullanıcı arayüzü her seviyede kullanıcının rahatça kullanabileceği şekilde tasarlanmış.

Ashampoo Disk-Space-Explorer Özellikleri:

Klasöre / yapıya kadar dosya dağılımını görselleştirme Dosya biçimlerine dayalı disk alanı tüketimini tahlil etme Kaynak tüketenleri bulma Dosya türüne göre filtreleme Dosya türü filtrelerini özelleştirme Sonuçları görselleştirmek için aniden fazla grafik türü Dosya türlerine göre özel filtreler oluşturma

Ashampoo Disk-Space-Explorer indir

 

119 kez indirildi