Ashampoo Music Studio indir

Ashampoo Music Studio indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
57 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Express Burn bilgisayarınızda yer alan verileri CD, DVD, Blu-ray diskler üzerinize yazmanıza olasılık tanıyan bedava bir yazılımdır.

Express Burn CD/DVD yazma kategorisinde yer alan birçok dinç ve karmakarışık programın tersine onların yaptıkları bütün işlemleri minik dosya boyutu ve basit kullanımıyla yerine getiren bir CD/DVD/Blu-ray yazma programıdır.

Bu özel tatbik birçok kullanıcının en çok kullandığı uygulamalar aralarında yer alan Nero‘nun yerine kullanılabilecek başarılı bir alternatiftir. Disk kâğıda dökmek için gerekli seçenek ve özelliklerin tamamını içerisinde barındırmaktadır.

Express Burn’ün sade ve şık arayüzü üzerinde tüm fonksiyonlar esas sayfa üstünde akıcı bir şekilde yerleştirilmiştir. Yazdırmak istediğiniz dosya türüne kadar kategorilendirilen sekmelerden istediğinizi seçerek, dosyalarınızı hazırladıktan sonra yazdırma işlemine başlayabilirsiniz.

Kolayca ses cd’leri, video cd’leri ve veri cd’leri oluşturabileceğiniz Express Burn ile aynı zamanda isterseniz disklerinizin imajlarını iSO formatında bilgisayarınıza kaydedebileceğinzi gibi, iSO formatında bilgisayarınızda kayıtlı olan imaj dosyalarını disklere yazdırabilirsiniz. Eğer elinizde anlamsız bir disk varsa Express Burn ile istediğiniz her şeyi yerine getirmek mümkündür.

Blu-ray diskler için de yardım sağlayan uygulamayı test ederken herhangi bir hatayla karşılaşmadım. az kalsın her görevi desteklemek için gerekli tüm araçlara sahip olan programı her seviyeden bilgisayar kullanıcısı rahatça kullanabilir. Yazdırma işlemleri sırasında da gayet çabuk ve kusursuz şekilde görevini tamamlayan program benden bütün puan almayı başarıyor.

Dilekçe kolaylığı, ufak dosya montaj boyutu ve her türlü ihtiyaca karşılık vermesi nedeniyle Express Burn diğer disk yazma yazılımları arasında aradan sıyrılmayı başarıyor. Tüm kullanıcılarımızın Express Burn’ü kullanmalarını nasihat ederim.

Express Burn Temel Özellikleri:

Ses CD’si Yazma Video DVD ve Blu-ray Yazma Bilgi CD, DVD ve Blu-ray Yazma Gelişmiş Disk Yazma Özellikleri

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

57 kez indirildi