Ashampoo Privacy Protector indir

Ashampoo Privacy Protector indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ashampoo Privacy Protector programını kullanarak bilgisayarınızdaki dosyaların bütün güvenliğini sağlayabiliyor, onları şifreyle koruma altına alabiliyorsunuz.

Ashampoo Privacy Protector programı, bilgisayarınızdaki bireysel gizliliğinizi ve data güvenliğinizi karşılamak için kullanabileceğiniz programlar aralarında yer alıyor ve böylece kıymetli bilgilerinizin daima en erişilebilir durumda olmalarını sağlarken bu işi sadece sizin yapabilmenize izin veriyor. Özellikle iş dosyaları ve bireysel öneme sahip olan bilgilerinizin saklanması için kullanabileceğiniz araçlardan bir tanesine olduğunu ayrıntıları ile belirtmek lüzum.

Güvenliğine değer verdiğiniz dosyalarınıza şifreleme ekleyebilen program, bununla birlikte şifrelenmiş dosyalarınızın disklere yazılmasına da muavin oluyor. M-Disk adlı yeni disk formatını destekleyen program, böylelikle 1000 yıla değin ömre sahip data diskleri yaratmanızı sağlayabiliyor ve kayda değer bilgilerinizin sağlam kalacağını garanti ediyor diyebilirim. Tabii fakat bu bilgileri ayrıca şifreli ayrıca de şifresiz olarak gizleme şansınız da var.

Şifrelenmiş dosyalarınıza erişim sağlamak için illa fakat nümerik şifreler girmek zorunda da değilsiniz. Dilerseniz bu dosyalara gelmek için bir parola anahtarı olarak flash diskleri de kullanabilir, flash diskinize sahip olmayan kimsenin verilere erişememesini sağlayabilirsiniz. Bu Vesile Ile yüksek güvenlik önlemleri gereken dosyalara sadece sizin istediğiniz şahısların ulaşabilmeleri de garanti ışık halkası geliyor. Hatta fotoğrafları kullanarak şifreler oluşturmak bile olası ve bu nedenle parola seçeneklerinizin çok geniş ülkü geldiğini söylemek mümkün.

Eğer disklerinizde yer alan dosyaların daimi olarak silinmelerini istiyorsanız daimi dosya silme aracına da sahip olan Ashampoo Privacy Protector, silinen dosyaların üzerine onlarca kez rastgele veriler yazarak başka programlar tarafından bu verilerin kurtarılmalarına engel oluyor. Hem bilgisayarınızda eski verilerden kalma izler varsa bunları da tespit edebiliyor ve bütün eski dosyaların izlerini ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Bilgisayarında bütün anlamıyla bir dosya güvenliğine sahip almak isteyen kullanıcıların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi