Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker indir

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker ile emniyet açıklarını saptama edebilirsiniz

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker, bilgisayarınızın, kısa bir süre önce keşfedilen Meltdown ve Spectre emniyet açıklarından etkilenip etkilenmediğini öğrenmenize asistan olan ücretsiz bir virüs tarama arabulucu olarak tanımlanabilir.

Meltdown ve Spectre, saniyeler içerisinde şifrelerinizin ve alıngan bilgilerinizin çalınmasına yol açan emniyet açıklarıydı. Bu açıkların kritik olması nedeniyle sisteminiz için en son işletim sistemi, yazılım ve firmware güncellemelerini indirmeniz gerekiyor. Lakin başlangıçta bilgisayarınızın Meltdown ve Spectre açıklarından etkilenip etkilenmediğini öğrenmeniz gerekiyor.

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker ile tek tıklamayla işlemcinizi analiz edebiliyor ve Meltdown ve Spectre açıklarından etkilenip etkilenmediğini öğrenebiliyorsunuz. Fazla düşük dosya boyutuna sahip programı saniyeler içinde indirebiliyorsunuz. Programı çalıştırmak için yüklemenize de lüzum yok, .exe dosyasına tıklamanız yeterli.

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker, güvenlik açığı analizi yaptıktan sonradan size tedbir olmak için neler yapabileceğiniz konusunda tavsiyeler de vermekte.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi