Ashampoo Video Optimizer Pro indir

Ashampoo Video Optimizer Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
148 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Birkaç dokunuşla videolarınızın kalitesini artırın.

Ashampoo Video Optimizer Pro, tek tıkla videoların kalitesini artıran inanılmaz bir video düzenleme-iyileştirme programı. Zeki telefonunuzla, aksiyon kameranızla, dijital kameranızla ya da drone ile çektiğiniz videolardaki sorunları tamir etmek, efekt ekleme, yazı ekleme gibi düzenlemeler yapabileceğiniz profesyonel bir video edit programı. Ücretsiz test sürümüyle geliyor ve Türkçe arayüz sunuyor!

Video kırpma, yazı ekleme, efekt – filtre ekleme, şamata azaltma, titrek görüntüleri sabitleme, kontrast ve renk ayarlaması yapma, yavaş çekim ve timelapse (vakit atlamalı) efekt verme, kısaca video üstünde yapılabilen her türlü düzenleme, iyileştirmeyi yapabilen bir program Ashampoo Video Optimizer Pro. Video kalitesini artmak için ihtiyacınız olan araçların hepsi mevcut ve basit kullanımlı. Kullanıcı arayüzü de olabildiğince sade planlanmış. Türkçe dil desteğiyle videonuza istediğiniz efekti tahsis etmek, düzeltmeyi yerine getirmek son derece kolay.

Dinç kontrast ve renk ayarlaması, titremeli videoları sabitleme ve düzeltme, karanlık ortamlarda çekilen videolar için şamata azaltma, video döndürme ve kırpma, video bölümlerini öne dahil etmemek için ağır çekim ve vakit geçişli efekt kullanım, lens bozulmalarını ayar, metin ve efekt ekleme, yayın kodek ve çözünürlükleri destekleme ve daha saymakla bitiremeyeceğim özelliklerle doymuş Ashampoo Video Optimizer Pro, Windows 7, 8 ve 10 işletim sistematik PC’lerde çalışmaktadır.

Ashampoo Video Optimizer Pro Özellikleri:

Akıllı telefon, aksiyon kameraları, dijital kameralar ve drone’larla çekilen videoları düzenleyin, iyileştirin. Titreyen videoları kolayca düzeltin. Otomatik balık gözü giderme aracıyla tarafsız bozukluğunu giderin. Görüntüyü daha net, canlı yapın, rengi ayarlayın. Ağır çekim ve hızlandırılmış çekim (timelapse) efektleriyle dilediğiniz bölümü öne çıkartın. Pozlama ve kontrast ayarları ile en kötü çekimi mükemmelleştirin. Tilt-shift gibi efektlerle yaratıcılığınızı ön plana çıkarın. Şamata azaltma, titreşim giderme aracıyla daha net ve canlı videolar elde edin. Videoları olağanüstü kolaylıkla döndürün ve düzenleyin. Ansızın artı videoyu aynı anda işleyerek vakit kazanın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

148 kez indirildi