Ashampoo WinOptimizer 2018 indir

Ashampoo WinOptimizer 2018 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
117 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Güçlü sistem optimizasyonu

Ashampoo WinOptimizer 2018, Windows PC kullanıcıları için en iyi sistem optimizasyonu programı. Windows işletim sistemli bilgisayarların karşılıklı kaderi olan zamanla performans kaybı yaşanması ve sistem hatalarının oluşması sorununu çözen, Windows bilgisayarınızın her zaman stabil ve güçlü çalışmasını karşılayan şahane bir program.

En güçlü Windows bilgisayar zeka zamanla yavaşlamaya başlar, yeni hatalarla baş başa bırakır. Microsoft’un Windows XP’den daha sonra en çok tercih edilen işletim sistemi Windows 7’den Windows 10’a bütün işletim sistemleriyle bütün uyumlu çalışan, Windows güncellemeleriyle birlikte güncellenen sistem optimizasyon programları bu sorunları çözmenin en basit yoludur. Windows sisteminizi temizleyen, hızlandıran, emniyet ve gizliliği koruyan Ashampoo WinOptimizer 2018, bunlarda biri.

Değişmez diskleri düzenleyen, geçersiz kısayolları onaran, yerden tasarruf etmenizi sağlayan, göz atma geminizi ve çerezleri silerek gizliliğinizi koruyan Tek Tık Optimizasyonu, Windows sistemlerini inceleme etmeye, özelleştirmeye, optimize etmeye tezgâhtar olan Modüller, değersiz dosyaları ayıklayan, kayıt defteri hatalarını düzelten, web tarama izlerini silen Sistem Bakım Araçları, internet temas hızınızı artıran ve program açılışlarını hızlandıran Ilave Hizmet ve Süreç Yönetimi özellikleri, değişmez diski derinlemesine tarayarak ayrıntılı rapor sunan Sistem Analizi özelliği ve daha saymakla bitiremeyeceğim özelliklere sahip kuvvetli bir sistem optimizasyon programı olan Ashampoo WinOptimizer 2018’in öne meydana çıkan özellikleri ise şöyle:

Program kısayollarını doğrulayın. Sabit disk benchmark testleri çalıştırın. Bağlam menülerini yönetin ve özelleştirin. Başlangıç programları ve hizmetleri üzerine tam denetleme

İndirİndir

117 kez indirildi