AskAdmin indir

AskAdmin indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızdaki programların izinsiz kullanıcılar kadar açılmasını durdurmak için kullanabileceğiniz faydalı bir araç.

AskAdmin programı, bilgisayarının güvenliğinden belirlenmiş almak ve öteki kullanıcıların istenmeyen şartların değişmesi yapmalarına engel edebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve basit programlardan bir her birine. Bilgisayar yönetimi konusunda tecrübeli olmayan kullanıcılar bile fazla kolay bir şekilde bilgisayarlarında yer alan programların çalışmalarına müdahale edebiliyorlar ve böylece çocukların, meslek arkadaşlarının ya da öteki şahısların erişim sağlaması engelleniyor.

Program temel olarak bilgisayarınızdaki öteki programların çalışmalarına engel olabiliyor ve hangi programların çalışmayacağını muhakkak siz belirliyorsunuz. Bu engelin aşılmasını engellemek için bir parola ile güvenliği karşılayan program iş programlarınızı, sohbet programlarını ve hatta web tarayıcıları bile kolayca engelleyebiliyor.

Herhangi bir montaj gerektirmemesi baştan sona anında çalıştırabilir ve bu nedenle programların yönetimine geçebilirsiniz. İsterseniz programın arayüzündeki program ekleme butonunu kullanabilir, isterseniz de sürükle bırak yöntemini kullanarak arayüze bırakabilirsiniz.

Oysa programların çalışmasını bir kere engelledikten daha sonra şifrenize ihtiyacınız olacağından nedeniyle belirlediğiniz şifrenin güvenli olduğundan fakat unutmayacağınız bir şifre olduğundan kesin olmalısınız. sıkça izinsiz programlarınızın kullanılmasından şikayet ediyorsanız denemeniz gereken araçlar arasında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi