ATI Tool indir

ATI Tool indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ati marka ekran kartına sahipseniz hız aştırma (overclock) işlemini bu programla yapabilirsiniz.

ATITool, Ati markalı ekran kartlarıyla harmoni gösterebilen ve sadece bu marka üstünde operasyon yapabilen bir yazılımdır. Bu konuda bilgi sahibiyseniz AtiTool ile ekran kartınıza sürat aştırma (overclock) işlemini kolaylıkla yapabileceksiniz. Programın overclock işlemine katkısı aslında büyükçe. Ekran kartınızdan en yüksek grafik işlemci hızını ya da en yüksek hafıza hızını rahatlıkla yakalayabilmeniz olası.

Programın bir işaret ve kullanıcıya asistan olan bir öteki özelliğide ekran kartınızın sıcaklığını size grafiklerle apaçık sunması ve ekran kartınız çok ısınınca sizi uyarabilmesi.

Yazılımın Başlıca Özellikleri:

Ati’nin 9000, 9200, 9550, 9600 serisindeki ekran kartlarındaki overclock kilidini aşabilme. Gama denetimi. 3 boyutlu görüş imal penceresinde takılma ve bozulmaları algılayabilme. Gerektiğinde Direct3D 8, Direct3D 9, OpenGL gibi uygulamaları sezinleyebilme. Sınırsız overclock imkanı tanıma.

Kayda Değer Not: Overclock işlemini yapabilmeniz için bu konuda bilgilenmiş olmalısınız. Somurtkan taktirde ekran kartınızda ve buna emrindeki olarak öteki donanımlarınızda önemli boyutta hasarlarla karşılaşabilirsiniz. Uygulama sırasında oluşabilecek tüm zararlardan yazılımı kullanan birey sorumludur.


sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi