AtlasGlobal indir

AtlasGlobal indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AtlasGlobal Windows 8 uygulaması ile bilet satın olmak, iptal etmek, check- in yapmak oldukça basit.

Türkiye’nin en fazla seçim edilen havayolu şirketlerinden AtlasJet yenilenen adıyla AtlasGlobal’ın Windows 8 uygulaması hem tablet hem de masaüstü kullanıcılara hitap ediyor. Seyahat ile ilgili her türlü işlem tatbik üzerinden yapılabiliyor.

Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarınızda AtlasGlobal’ı seçim ediyorsanız Windows 8 uygulamasını kesinlikle indirmenizi öneririm. Başvuru tamamen bilet satın alma ve iptal işlemleri için hem web tarayıcınızı açtırmak durumunda kalmıyor, keza de işlemleri daha kolay ve tehlikesiz bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sadece üç adımda kredi kartınızı kullanarak biletinizi zahmetsizce satın alabiliyorsunuz. Bilgilerinizi kaydetmeniz durumunda sonraki bilet satın alışınızda bilgilerinizi tekrardan girmeniz gerekmiyor. Bilet satın almanın açık havada iptal etme seçeneği de sunuluyor ve bunun uygulamadan ayrılmadan yapılabilmesi epeyce hoş.

Ayrıca tablette keza de masaüstünde bakımlı bir uygulama sunan arayüz ile gelen AtlasGlobal Windows 8 uygulaması ile iniş kalkış veya geç kalma bilgilerine erişmeniz, gideceğiniz şehrin hava şart raporunu alabilmeniz de mümkün.

Not: AtlasJet, mobil uygulamalarını AtlasGlobal olarak yenilemiştir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi