Atlasjet indir

Atlasjet indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Türkiye’nin en çok seçim edilen havayollarından Atlasjet’in Windows 8 uygulamasıdır.

Atlasjet Windows 8 uygulaması seyahatiniz ile ilgili her türlü işlemi yapabilmenize olanak tanır. Türkiye’nin operasyon yapılabilen birincil mobil havayol uygulaması ile yurt içi ve yurt dışı seyahatlariniz için basit ve süratli bir şekilde biletlerinizi alabilir, güncel uçuş tarifelerini görüntüleyebilir, check-in yapabilir, Jetmil kartınızın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Windows 8’in modern ve sade arayüzünü kullanan Atlasjet uygulaması, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyacağınız tüm işlemlere kolay erişim imkanı sunar. Yurt içi ve yurt dışı uçuşların yer durumunu ve fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, sadece 3 adımda biletinizi alabilirsiniz. Check-in yaparak kontuara uğramadan yolculuğa başlamanın kolaylığını yaşayabilir, Atlasjet’in güncel uçuş tarifesini görebilir, gideceğiniz şehrin hava durumu hakkında veri alabilirsiniz. Havalimanlarında yaşanan gecikme bilgilerine de dilekçe üzerinden ulaşabilirsiniz.

Atlasjet uygulaması, daha sonraki bilet alımlarınızda refah sağlamak amacıyla kullanıcı adı ve kredi kartı bilgilerinizi tehlikesiz bir şekilde kaydolma seçeneği de sunar. Kullanıcı sekmesinden bireysel bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Atlasjet Özellikleri:

3 adımda bilet satın alma Aktüel yurt içi ve yurt dışı uçuş tarifelerine erişme Hava durumunu öğrenme İniş, kalkış ve geç kalma bilgilerin varmak Check-in

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi