Auslogics Antivirus indir

Auslogics Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Auslogics Antivirus, bilgisayarınızı her tür tehdide karşısında koruyacak olan gelişmiş bir antivirüs programıdır.

Anekdot: Bu programda zararlı yazılımlar saptama edildiğinden nedeniyle yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Antivirüs kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Auslogics Antivirus hem aşina hem de bilinmez tehditlere aleyhinde bilgisayarınızı güvende tutmanızı sağlayacak olan ayrıntılı bir antivirüs çözümüdür. Hakiki zamanlı koruma özelliği tamamen her türlü virüsü ve zararlı yazılımı kullanıcılar için tehdit oluşturmadan engeller.

Bilgisayarınızı bilinmez tehditler karşı korumak için sürekli olarak çalışmakta olan uygulamaların ya da programların çalışma şekillerini analiz eden program, olası bir tehlike saptama etmesi durumunda kullanıcıları bilgilendirmektedir.

Piyasada bulunan en ayrıntılı antivirüs yazılımlarından bir adam başına olan Auslogics Antivirus ayrıca dosyalarınızı, ayrıca e-posta hesaplarınızı keza de internet trafiğinizi korumaktadır.

Bilgisayarınızı ortaya çıkabilecek virüs veya zararlı yazılımlara aleyhinde bütün anlamıyla korumak istiyorsanız Auslogics Antivirus’ü deneyebilirsiniz.

Auslogics Antivirus Özellikleri:

Reel zamanlı koruma Etkin virüs kontrolü Mahremiyet kontrolü Emniyet açığı kontrolü Ev ağı güvenliği Bambaşka kullanıcı arayüzü seçenekleri Oyun ve dizüstü bilgisayar modu

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

26 kez indirildi