Auslogics Disk Defrag

Auslogics Disk Defrag

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
39 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızın daha seri ve daha bereketli çalışması için kullanabileceğiniz ücretsiz ve gelişmiş bir disk birleştirmek programı olan Auslogics Disk Defrag, alanındaki en zinde programların başında geliyor.

Auslogics Disk Defrag FAT 16, FAT 32 ve NTFS dosyalama sistemlerini kullanan sabit disklerin birimlerini birleştirebilen bedava, seri ve fonksiyonel bir program.

Kullanıcı dostu arayüzü ile zahmetsizce kullanılabilen bir başvuru formu olan ve Windows içerisinde gelen disk birleştiricisinden hissedilir derecede süratli çalışan Auslogics Disk Defrag, XP, Vista ve 7 gibi bütün aktüel Windows sürümlerini destekliyor.

Diski birleştirmek sırasında ve sonrasında detaylı veri veren ve rapor sunan bu güçlü program işletim sisteminin ve uygulamaların çalışmasında performans artışı sağlıyor. Geliştirilmeye devamlı programın hafıza kullanımı da en aza indirilmiş durumda.

Yenilenen sürümler ile birlikte birleştirmek algoritması @ oranında geliştirilmiş ve operasyon hızı arttırılmış bulunuyor. Keza birleştirmek işleminden önce temporary (geçici) dosyaların kaldırılması ve kaynak kullanımını akort etme (low, adi, high), günlük kolay ve hızlı disk birleştirmek işlemleri için “Defrag” ya da tam disk birleştirmek yapmak için “Defrag & Optimize” seçeneklerinden birini seçme, ileri tarihli birleştirme işlemleri devir, boş alan ayırma ve kullanılan dosyaların devamlılığını oluşturma gibi çoğu gelişmiş nitelik ve yeni seçenekler programa eklenmiş durumda.

Auslogics Disk Defrag yenilenen özellikleri ile hem yeni raporlama özellikleri, dosya isim ve uzantı detayı, arkaplanda birleştirmek işlemi yapabilme, Windows Gezgini entegrasyonu vb. diğer birçok geliştirme ile karşımızda.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

İndir

39 kez indirildi