Authy indir

Authy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Authy, çevrimiçi hesaplarınız için iki adımlı doğrulama kodlarını sunan ücretsiz Google Chrome eklentisi.

Authy, LastPass, Facebook, Dropbox, Gmail, Outlook, Evernote, WordPress gibi iki adımlı doğrulama sistemini kullanan uygulamalar için güvenlik kodunu sms yerine ilk elden almanıza imkan tanıyan bir güvenli giriş uygulaması ve mobilin yanı sıra Google Chrome’da eklenti olarak karşımıza çıkıyor.

Çevrimiçi hesaplarınız için iki adımlı düzeltme sistemini aktifleştirdiyseniz bu küçük eklentiyi yüklemenizi öneririm. İki adımlı doğrulama sistemini kullanan Facebook, Microsoft, Google ve diğer sitelerin muhakkak emniyet kodunu doğrudan ileten kendi uygulamaları mevcut ama bu eklenti tümü için farklı tatbik kurma zorunluluğunu ortan kaldırıyor. Hesaplarınızı kolaylıkla ekleyip doğrulama kodunu beklemeden hızlıca uygulamanın sunduğu kodla hesabınıza erişebiliyorsunuz.

Bu noktada güvenlikten bahsetmem icabında; İki kademeli düzeltme etkinleştirilmiş çevrimiçi hesaplarınıza erişim için zorunlu onlarca kodu tıpatıp parolo yönetme uygulamalarında olduğu gibi master şifreyle koruyabiliyorsunuz. Telefonunuz başkasının eline geçse deha hesaplarınız güvende oluyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

33 kez indirildi