AutoCAD 360 indir

AutoCAD 360 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AutoCAD 360, Windows 8.1 için ücretsiz CAD görüntüleyicisidir.

Autodesk göre geliştirilen popüler çizim uygulaması AutoCAD 360’ın resmi Windows 8 uygulamasıdır. hemen geliştirilme aşamasında olan tatbik ile DWG, DWF ve DXF dosyalarını sorunsuzca açabiliyor.

Windows 8.1 tablet, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla uyumlu olan AutoCAD 360 Windows 8.1 uygulaması ile DWG, DWF ve DXF dosyalarını görüntüleyebilir, çevrimiçi ve çevrimdışı modda çalışabilir, model alanı ve kağıt alanı arasında geçiş yapabilirsiniz. AutoCAD 360 hesabınızla tamame entegre olan dilekçe çizimlerinizi cihazınızda saklama veya AutoCAD web uygulamasına yüklemenize izin vermektedir.

AutoCAD 360 Windows 8.1 uygulaması ön izleme sürümü olarak yayınlandığından bazı eksiklikler içermektedir. Sonraki güncellemelerle daha pozitif özellik ve işlevsellik kazanacağı geliştirici kadar belirtilmiştir.

AutoCAD 360 Özellikleri:

CAD dosyalarını görüntüleme DWG, DWF ve DXF dosyalarını açma Model alanı ve kağıt alanı aralarında geçiş Hem çevrimiçi keza de çevrimdışı egzersiz AutoCAD 360 hesabı ile senkronizasyon Çizimleri kaydolma veya web uygulamasına doldurma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi