Autodesk 123D Design indir

Autodesk 123D Design indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
62 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Autodesk 123D Design ile çabuk bir şekilde 3 boyutlu tasarımlar oluşturabilirsiniz

ANEKDOT: Autodesk 123D Design yazılımı yayından kaldırılmıştır, bu nedenle yazılımı indirmek bundan böyle mümkün değildir.

Autodesk 123D Design kullanıcılara pratik bir şekilde 3 boyutlu tasarımlar oluşturma imkanı veren ve adamakıllı bedava olarak indirilip kullanılabilen bir 3 boyutlu modelleme programıdır.

Piyasadaki birçok yeni 3 boyutlu yazıcıyı destekleyen bir yazılım olan Autodesk 123D Design ile oluşturacağınız 3 boyutlu modellemeleri 3 boyutlu yazıcınızdan alacağınız çıktılara dönüştürebilmeniz mümkündür. Yazılım kullanıcılara ayrıca 3 boyutlu keza de 2 boyutlu modellemeler oluşturabilme imkanı veriyor. Autodesk 123D Design ile öteki 3 boyutlu modelleme yazılımları arasındaki temel ayrım Autodesk 123D Design yazılımının kullanıcılara çok daha çabuk bir şekilde 3 boyutlu tasarımlar oluşturma olanağı sağlamasıdır. Program bu meslek için kullanıcılara önceden hazırlanmış kroki şekiller sunuyor ve bu şekiller üstünde oynama yapılmasına ve teferruat eklenmesine müsade veriyor. Bunun yanına tasarımınızı daha ileri seviyeye taşımanız için birçok yardımcı ve akıllı vasıta yazılım içerisinde yer almakta.

Modern bir arayüze sahip olan Autodesk 123D Design interaktif olarak operasyon yapmakta. Modellemenizi başvuru arayüzünden döndürebiliyor ve farklı açılardan çalışmalarınıza göz atabiliyorsunuz. Autodesk 123D Design içerisinde kullanıcılara yardımcı olacak rehber tadında yönlendirmeler yer alıyor ve programın kullanımını daha basit ışık halkası getiriyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

62 kez indirildi