Autorun File Remover indir

Autorun File Remover indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Autorun File Remover otomatik başlat virüsünden kurtulabilirsiniz

Autorun File Remover USB cihazlara ve harici disklere ve medyalara bulaşan kötü amaçlı yazılımlardan kurtulmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir autorun virüsü arıtma programıdır. 

Autorun ya da otomatik başlatma işlevi Windows’un dahili bir özelliğidir ve uygulamalara harici medya bilgisayara bağlandığında otomatik olarak başlayabilme imkanı vermektedir. Bu yolla bilgisayarınıza taktığınız bir CD, DVD, USB bellek veya harici diskten otomatik olarak müzik dinleyebilir, video seyredebilir veya kurulum işlemini başlatabiliriz. Lakin bu Windows hizmeti diğer çoğu Windows niteliğinde olduğu gibi fena amaçlı yazılımlar tarafından ele geçirilerek amacının haricen kullanılabilmekte. Bu yolla harici disk veya medyada yer alan Autorun.inf dosyası değiştirilir ve bu medya ya da diskler virüs yaymak için kullanılır. Çözüm olarak otomatik başlatma özelliğinin devre dışı bırakılması öğüt edilir. Fakat Autorun File Remover bu özelliği devre dışı bırakmadan USB virüs arıtma ve Autorun virüsü silme işlemlerini gerçekleştirmenize muavin olur.

Autorun File Remover USB cihazları ve harici medyaları tarayarak Autorun virüsünü tespit edip kaldırabilmekte. Otomatik olarak her Autorun dosyasını tahlil eden program virüsün konumunu belirler ve size bu virüsü silme seçeneği sunar.

Anekdot: Program kurulum sırasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize lüzum yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri dönürebilirsiniz:

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi