Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover indir

Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
41 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover ile

Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover kullanıcıların taşınabilir belleklerle ilgili olarak en çok can sıkıntısı yaşadıkları autorun.inf ve autorun.exe virüslerini silmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir USB virüs koruma programıdır.

Taşıanabilir belleklerimizi jurnal ihtiyaçlarımızdan ötürü farklı bilgisayarlarda kullanmaktayız. Kimi vakit masaüstü bilgisayarımızda hazırladığımız bir dökümanı iş yerimizdeki veya ofisimizdeki bilgisayarımıza aktarma etmemiz gerekebiliyor ve böylece USB belleğimiz çoğu emniyet tehdidiyle karşısında karşıya kalıyor. bu nedenle portatif belleklerimize bulaşan virüslerden korunabilmek için bir USB virüs temizleme uygulamasına ihtiyaç duyuyoruz.

Autorun virüsü arıtma konusu üzerine yoğunlaşan bir program olan Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover bu virüsleri zahmetsizce tespit ederek saniyeler içerisinde temizleyebilmekte. Program kolay bir arayüze sahip, virüs tarama işlemini başlatmak için USB belleğimizin şoför harfini girmemiz tatmin edici oluyor. Bu adımdan sonradan bize tespit edilen virüsleri silmek veya silmemek istediğimiz soruluyor ve onaylayarak USB belleğimizi temizleyebiliyoruz.

Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover montaj gerektirmeyen bir programdır. Program bu sayede bilgisayarınızda herhangi bir kayıt defteri girdisi oluşturmuyor ve zamanla bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olmuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

41 kez indirildi
Etiketler: , , , ,