Autorun Shortcut USB Virus Remover indir

Autorun Shortcut USB Virus Remover indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Autorun Shortcut USB Virus Remover ile USB belleklerinizdeki virüsleri temizleyebilirsiniz

Autorun Shortcut USB Virus Remover kullanıcılara USB virüs arıtma konusunda yardımcı olan ve tamemen bedava olarak kullanabileceğiniz bir USB koruma programıdır.

Jurnal hayatımızda sık sık kullandığımız USB bellekleri gittiğimiz her yere taşıyabiliyoruz ve dosyalarımızı öbür bilgisayarlar aralarında aktarma edebiliyoruz. Fakat bu bellekleri ayrı bilgisayarlarda kullanmamız güvenlik açısından kayda değer tehditler doğurabiliyor. USB belleğimizi bağladığımız ve virüslere aleyhinde korunmayan bilgisayarlarda yer alan virüsler zahmetsizce USB belleğimize bulaşabiliyor ve USB belleğimizin çalışmasını engelleyebiliyor. Bu virüslerin en yaygın olarak karşılaşılanları autorun.inf virüsleridir.

Autorun Shortcut USB Virus Remover bize autorun virüsü arıtma konusunda yardımcı olabildiği gibi virüslerin kayıt defterinde bıraktığı izleri, regsvr.exe, new folder.exe ve herşeyi gizleyen kısayol virüslerini de temizleyebiliyor. Autorun Shortcut USB Virus Remover’ı indirdikten daha sonra kullanabilmek için programın .exe dosyasına tıklamanız tatmin edici. Program herhangi bir montaj gerektirmiyor ve bu sayede tescil defterinizde geveze girdiler ve bilgisayarınızda çöp dosyalar oluşturmuyor. Autorun Shortcut USB Virus Remover’ı USB belleklerinize kopyalarak yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

Autorun Shortcut USB Virus Remover sıcacık haldeki USB virüslerini “Unhide” seçeneğine tıkladığınızda görünür ayla getirebilmekte ve temizleyebilmekte.

Not: Programı kullanarak Windows işletim sisteminizi kurduğunuz değişmez disk üzerinde işlem yapmamanız öğüt edilir, bu işlem işletim sisteminizin çökmesine neden olabilir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi