Autorun Virus Remover indir

Autorun Virus Remover indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Autorun Virus Remover, autorun/autorun.inf virüslerini silmek veya engellemekiçin geliştirilen bir emniyet yazılımıdır.

Autorun Virus Remover, bilgisayarınıza autorun.inf virüslerine karşısında korumanıza ihtimal karşılamak amacıyla geliştirilen başarılı bir yazılımdır.

Hem bilgisayarınızı ayrıca de çıkarılabilir sürücülerinizi zararlı yazılımlarlar için tarayan program, mümkün herhangi bir autorun virüsüne karşısında tam anlamıyla çözüm sunmaktadır.

Eğer programı ilk olarak kullanıyorsanız, program içerisinde gelen basit montaj sihirbazını kullanarak gereken bütün ayarları yapabilir ve bilgisayarınızın korunduğundan belirlenmiş olabilirsiniz.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça planlı bir şekilde tasarlanmıştır ve program yardımıyla gerçekleştirebileceğiniz he türlü işleme zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

USB engelleme ve USB aygıtlarını devre dışı bırakma gibi özelliklere de sahip olan Autorun Virus Remover, bu özellikleri doğru harici disker üzerinden bilgisayarınıza veya bütün aksine bilgisayarınızdan harici diskler üstüne data alışverişi olmasını engellemektedir.

Autorun virüslerine karşısında korunmak için geliştirilen en enerjik emniyet yazılımlarından biri olan Autorun Virus Remover’ı tüm kullanıcılarımıza öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi