AutoSaver indir

AutoSaver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AutoSaver uygulaması ile Windows işletim sisteminde kayıtlı aralıklarda otomatik kaydolma işlevine sahip olabilirsiniz.

AutoSaver uygulaması ile Windows işletim sisteminde belirtilmiş aralıklarda otomatik kaydolma işlevine sahip olabilirsiniz.

Windows cihazlarınızda bir işle uğraşırken ara sıra dağıtılmış aksiliklerle karşılaşabiliyoruz. Office uygulamalarındayken pat diye kapanması, tarayıcıda birkaç sekme açtığımızda tarayıcının çökmesi veya ani sistem çökmelerinden kaynaklanan problemler başımızı ağrıtacak sonuçlara niçin olabilecektir. Bu cins sorunlarla karşılaşmamak için alınabilecek en basit tedbir, üstünde çalıştığımız işi aralıksız kaydetmek olmalıdır. Oysa, bunu her zaman hatırlamayabiliriz.

Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz AutoSaver isimli küçük vasıta, uygulamaları sizin yerinize otomatik olarak kaydedebilme yeteneğine sahip. Listeye eklediğiniz uygulamaları, belirlediğiniz aralıklarda kaydederek olası bir problem yaşadığınızda işinize kaldığınız yerden devam edebilmenizde kolaylık sağlıyor. Fazla basit bir kullanıma sahip olan AutoSaver uygulamasını, kuruluma gerek duymadan anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi