Avast Full İndir

Avast Full İndir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
56 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avast Free antivirüs programının kurulumu, özellikleri, artıları – eksileri vb. hakkında daha ayrıntılı bilgiye Avast! 5 İncelemesi adlı yazımızdan ulaşbilirsiniz.

Avast Free Antivirüs, konut kullanıcıları için geliştirilmiş ICSA sertifikalı bedava ve Türkçe bir antivirüs programıdır.

Avast Free, virüs tarama işlemi ile bilinen virüslerin büyük bir miktarını tespit edebilmesi yanında önceden bilinmeyen ya da kendi kendini yenileyebilen ve doğrudan doğruya taramayla bulunması olası olmayan virüsleri de tespit edebilmekte ve virüs arıtma işlemlerini yürütmektedir.

Avast Free, otomatik güncellemeleri ile manâlı dosyalarınızı ve programlarınızı sürekli koruma altında miktar. Ayrıca casus yazılım engelleme (anti-spyware) ve anti-rootkit özelliği sayesinde virüs dışındaki öteki zararlı yazılımlara karşısında da koruma sağlamaktadır.

Fazla Amaçlı Virüs Koruma

Avast Free antivirüs programı en son casus yazılım tehlikesine aleyhinde West Coast Labs Checkmark kadar onaylı anti-spyware korumasına sahiptir.

Kullanımı Basit ve Otomatik

Yükleyin ve gerisini ürüne bırakın. Avast Free Web’de sörf yaparken dahil, otomatik güncellemeleri tamamen sisteminizde hakiki zamanlı koruma sağlar. Kullanımını mümkün olduğunca basitleştirilmiştir.

Test edildi onaylandı

Avast Free 80 milyonun üstünde kullanıcısı ile Windows güvenliği için en fazla denenmiş ve güvenilmiş antivirüs programlarından biridir. Öteki antivirüs ürünlerine tarafından Avast, çok daha fazla Windows sürümünü (Windows XPten Windows 10 64 Bit’e değin) destekler.

Avast Free Programının Öteki Özellikleri:

Oturmuş anti-spyware, Oturmuş anti-rootkit, Kendi kendini koruyabilme, Antivirüs kernel/ çekirdek, Kolay kullanıcı arayüzü, Standart yerleşik koruma, P2P ve IM kanalları, Ağ kalkanı, Web kalkanı, Otomatik güncellemeler, Virüs karantinası Sistem uyumu Ahenkli Avast temizleyicisi Windows 64 bit desteği, Türkçe dahil 30’un üstünde dil için destek. Mac OS X desteği Android desteğiİndirİndir

56 kez indirildi