Avast Internet Security indir

Avast Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avast Internet Security, bilgisayarınızı ve bireysel bilgilerinizi keza çevrimiçi ayrıca de çevrimdışı ortamlarda karşılaşabileceğiniz tehlikelere karşı koruyan gelişmiş ve etkin bir güvenlik programıdır.

Avast Internet Security eğer bilgisayarınıza detaylı bir virüs koruması sağlamak isterseniz nasihat edebileceğimiz bir antivirüs programı.

Bilgisayarınızı keza lokal tehditlerden hem de online tehditlerden gözetmek üzere planlanmış Avast Internet Security sisteminizi reel zamanlı olarak izliyor ve zararlı yazılımları, kararsız işlemleri saptama ederek virüs arıtma işlemini gerçekleştiriyor. Avast Internet Security, artık virüs açıklama konusunda daha da kabiliyetli; çünkü yazılıma AVG virüs tahlil motoru da entegre ediliyor. Bu sayede genel emniyet seviyesi yukarı çekiliyor.

Avast Internet Security’nin virüs inceleme yöntemi bulut bilişimin nimetlerinden faydalanıyor. Artık virüs taramaları bulut sistem üzerinde yapılıyor. Bu sayede işlemciniz ve RAM’iniz fazla daha az seviyede kullanılıyor. Sonuçta bilgisayarınız uygulamaları çalıştırabilmek için daha artı sistem kaynağına sahip oluyor. Ayrıca antivirüs yazılımınızın virüs tanımlama veritabanını güncelleme derdi ortadan kalkıyor. Bu sayede yeni ortaya çıkan tehditler anında tespit edilebiliyor.

Avast Internet Security öbür elementlerden oluşmakta. Dilerseniz Avast Internet Security’nin özelliklerine özetle göz atalım:

Smart Scan (Zeki Tarama)

Zayıf şifreler, kesin olmayan tarayıcı eklentileri, güncellenmemiş yazılımlar… Zararlı yazılımların sisteme yerleşmek için kullandığı alanları tarıyor ve zararlıların bu yolla sızmalarını engelliyor.

Ransomware Shield:

Fotoğraf ve önemli belgeleriniz gibi yaşamsal önem içeren verilerinizi şifreleyerek sizden para sızdırmaya çalışan fidye yazılımlarını engelleyebiliyor.

Yazılım Güncelleyici:

Avast’ın yazılım güncelleme özelliği bir uçtan bir uca bilgisayarınızda yüklü tüm programlar her daim aktüel kalır. Güncellenmeyen programların güvenlik açığından faydalanan hacker’lara geçit vermemiş olursunuz. Programların güncel kalması sistem performansını da olumlu yönde etkileyecektir.

Rescue Disk (Kurtarma Diski)

Sistemden silinmesi kuvvet virüsler ya da doğrudan doğruya başlangıca yerleşen etkili zararlıları silmek için Kurtarma Diski’ne gereklilik duyacaksınız. Avast Internet Security ile CD veya USB diskinizi bir Kurtarma Diski’ne zahmetsizce dönüştürebilir, virüsü zahmetsizce temizleyip sistemin olağan şekilde başlamasını sağlayabilirsiniz. 

Güvenlik Duvarı

Avast Internet Security’nin Avast Free Antivirüs ve Avast Antivirüs Pro’dan en büyük farkı bu özelliği. Avast Internet Security bu özellik doğruca bilgisayarınıza gelen ve bilgisayarınızdan giden verileri aralıksız analiz ediyor ve hackerların bilgisayarınıza izinsiz erişim yapmasını engelleyebiliyor.

Secure DNS

Kişisel bilgilerinizi çalmak isteyen hackerlar DNS ayarlarınızı değiştirebiliyorlar ve bu sayede sizi sahte sitelere yönlendirerek hesap bilgilerinizi ele geçirebiliyorlar. Avast Internet Security’nin Secure DNS özelliğiyle kullanıcıların DNS sunucusu ve bilgisayarları arasındaki data trafiği kriptolanıyor ve dolandırıcılık girişimleri önlenebiliyor.

Sandbox

Bu araç baştan sona tehlikesiz olup olmadığınız bir dosyayı sanal bir bölge içerisinde çalıştırabiliyor, zararlı olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz. Eğer dosya güvenliyse bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz. Eğer dosya korkutma içeriyorsa bu tehditten bilgisayarınıza hasar vermeden farkında olan olabiliyorsunuz.

Behaviour Shield

Avast Internet Security’nin yeni özelliği olan Behaviour Shield gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızda çalışan uygulamaları analiz ediyor. Behaviour Shield, bilgisayarınızı kilitleyerek kullanılmaz ülkü getiren fidye yazılımlarının ve hesap bilgilerinizi ve şifrelerinizi çalan casus yazılımlar gibi zararlıların saptama edilmesini ve durdurulmasını sağlıyor.

CyberCapture

Avast Internet Security’nin virüs tanımlama ve temizleme sisteminin bel kemiği olan bu özellik virüslerin bulut sistem üstünde tanımlanmasını mümkün kılıyor. Bu sayede bilgisayarınıza antivirüs veritabanı indirme derdinden kurtuluyor, en yeni tehditlere aleyhinde hemencecik koruma sağlayabiliyorsunuz. Bilgisayarınıza virüs tanımlama veritabanı güncellemesi indirmeden sürekli aktüel olan bulut virüs yorumlama veritabanından faydalanabiliyorsunuz. Geliştirilen CyberCapture bundan böyle çok daha çabuk bir şekilde virüsleri tanımlayabiliyor; böylece virüsler daha çabuk izole ediliyor ve bilgisayarınıza hasar vermeleri engelleniyor.

Gelişmiş Oyun Modu

Eğer oyun oynamak sizin önceliğinizse Avast Internet Security’un oyun modu hoşunuza gidecektir. Bu mod bir uçtan bir uca çalışan oyunlar otomatik olarak algılanıyor ve sistem kaynaklarınız oyunlara ayrlıyor. Avast bildirimleri ve Windows güncellemeleri oyun modunda durduruluyor, bu sayede oyun oynarken rahatsız edilmiyorsunuz.

Avast Wi-Fi Inspector

Avast Internet Security işinizde ya da evinizde kullandığınız lokal ağınızı aralıksız denetlemenizi mümkün kılıyor. Bu sayede internetinizin kaçak kullanılmasını, ağınıza sızılarak bireysel bilgilerinizin çalınmasını önleyebiliyorsunuz. Avast Internet Security ağınızı analiz ederek yan cihazları listeleyebiliyor, yeni bir aygıt ağınıza katıldığında size bildirim gönderebiliyor.

SafeZone İnternet Tarayıcısı

Avast Internet Security ile birlikte kullanıcılara sunulan bu güvenli interent tarayıcısı bankacılık ve alışveriş işlemlerinizi güvenle yürütmenize olanak verebilmesinin yanına günlük ihtiyaçlarınızıı da karşılıyor. SafeZone alışveriş ve bankacılık sitelerinde verilerinize dış müdahale yapılmasını engelliyor, YouTube üzerinden vidoe indirmenize muavin oluyor ve reklam engelleme aracıyla birlikte geliyor.

Avast Browser Cleanup

Bu vasıta internet tarayıcılarınızı varsayılan ayarlarına döndürmenizi olası kılıyor. Esas sayfanızı ve arama motorunuzu değiştiren eklentilerden ve araç çubuklarından Avast Browser Cleanup ile kolayca kurtulabiliyorsunuz.

HTTPS Analizi

Avast Internet Security ziyaret ettiğiniz HTTPS protokolüne sahip siteleri çözümleme ederek tehlikelere ve fena amaçlı yazılımlara karşısında değer biçme yapabiliyor. Bankacılık siteleri ve sahip oldukları sertifikalar araştırılıyor ve beyaz listeler oluşturuluyır. Bu sayede dolandırıcılıklardan korunabiliyorsunuz.

Avast Parola Kasası

Bu araç bir uçtan bir uca size özel bir parola kasası oluşturabiliyor ve tüm şifrelerinizi bu kasada güvenle saklayabiliyorsunuz. Kriptolanan kasaya belirleyeceğiniz başlıca şifreyle erişebiliyorsunuz. İnternet sitelerine girdiğinizde de her seferinde şifre girme derdinden kurtuluyorsunuz ve şifrelerinizin çalınmasının önüne geçebiliyorsunuz.

Edilgen Mod

Eğer Avast’ın yanında 2. bir güvenlik yazılımını uygulamak isterseniz bu mod işinize yarayabilir. Faizsiz mod bilgisayarınızda aynı anda pat diye artı güvenlik yazılımının çalıştırılmasını muhtemel kılıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi