Avast Premier indir

Avast Premier indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızı bütün virüs, spyware, hackerlar ve öteki internet tehditlerine karşısında gözetmek için Avast Premier tam ayrıntılı bir koruma sağlıyor.

Avast Premier, bütün Avast ürünleri arasında kullanıcılara en detaylı korumayı sunan ileri düzey bir antivirüs programı.

Avast Premier bilgisayarınızda sadece virüs tarama ve virüs temizleme işlemlerini yapmakla yetinmiyor, hakiki zamanlı olarak bilgisayarınızı izliyor ve kesin olmayan işlemleri durdurarak bilgisayarınıza zarar verilmesini engelleyebiliyor. Avast Premier hem çevrimiçi, hem de çevrimdışı tehditlere karşısında size kalkan olmakta.

Avast Premier’ın bulut tabanlı virüs tanımlama sistemi sayesinde lokal olarak depolanan veritabanlarına ihtiyaç duymuyor, yeni virüsleri en seri şekilde tespit edebiliyorsunuz. Keza bilgisayarınızın işlemci ve belleği üzerindeki önem azalıyor ve sisteminiz daha sıcacık çalışıyor.

Avast Premier, yeni sürümünde AVG’nin de gücünü arkasına alıyor ve AVG virüs çözümleme motorunun gücü Avast’ın virüs analiz motorunun gücüne katılıyor. Bu sayede güvenlik seviyesi bir üst kademeye çıkıyor.

Avast Premier emniyet duvarı ve reel zamanlı koruma sistemini birleştirirken kullanışlı araçlarla güvenliğinizi artırmakta. Avast Premier’in özelliklerine ve sunduğu araçlara özet olarak göz atalım:

Smart Scan (Akıllı Tarama):

Cılız parolalardan belirsiz eklenti ve güncellenmemiş programlara zararlıların sisteme girmek için faydalandığı tüm açıkları tespit edebiliyor.

Ransomware Shield:

Sizin için manâlı olan dosyaları şifreleyerek para sızdıran hacker’lara karşı etkili bir tedbir olan Fidye Yazılımı Kalkanı (Ransomware Shield), Avast Internet Security 2018 ile eklenen yeni bir vasıta. Fotoğraf ve dosyalarınız üstünde değişiklik ve düzenleme yapan, şifreleyen tehlikeli uygulamaları engelliyor bu vasıta.

Webcam Shield:

Müsade vermediğiniz halde web kameranıza erişmeye çalışan zararlılardan sizi koruyan Web Kamera Kalkanı (Webcam Shield), Ransomware Shield gibi 2018 sürümde eklenen etkin bir öteki araç.

Yazılım Güncelleyici:

Emniyet açıklarını düzeltmek ve performansı iyileştirmek için bilgisayarınızda yüklü tüm programları her daim güncel tutar.

Rescue Disk (Kurtarma Diski):

Sistemin derinliklerine işlemiş, akıcı açılışına müsade vermeyen etkili virüslerden kurtulmak için Avast Rescue Disk’i kullanın. CD ya da USB diskinize yazdırabileceğiniz kurtaram diski görüntüsü ile inatçı virüsü sistemden kolayca silebilirsiniz.

CyberCapture:

CyberCapture, Avast Premier’in virüs tanımlama ve virüs arıtma sisteminin iskeleti olarak düşünülebilir. Bulut tabanlı bu sistem sisteminizi bulut sistem üzerinden sağlanan virüs yorumlama bilgileriyle denetliyor ve en yeni virüslere karşı seri tedir alabilme imkanı veriyor.

Behavior Shield

Avast Premier’in yeni hakiki zamanlı koruma mekanizması olan Behavior Shield giderek yaygınlaşan fidye yazılımları düüşünülerek geliştirilmiş bir sistem. Bu mekanizma bilgisayarınızda çalışan operasyon ve uygulamaları kesintisiz izleyerek değişken işlemleri saptama ediyor ve engelliyor. Bu sayede fidye yazılımlarının bilgisayarınızı kilitlemesi engelleniyor. Behavior Shield keylogger gibi ajan yazılımların bilgisayarınızdaki şifreleri ve hesap bilgilerini çalmasını da engelliyor. 

Gelişmiş Oyun Modu

Eğer bilgisayarınızı bir oyun istasyonu olarak kullanıyorsanız Avast Premier’in oyun modu hoşunuza gidecektir. Bu mod Avast bildirimlerini kapatırken sistem kaynaklarını çalışan oyunlara ayırıyor. Bunun yanına Windows güncellemeleri oyunlar açıkken durduruluyor.

Safezone Browser

Dünyanın en güvenli internet tarayıcısı SafeZone, banka modu, reklam yasaklayıcı ve video indirici almak üzere üç önemli özelliğe sahip. Banka modu “Doğrusu bankanın sitesi mi?” “Bu alışveriş sitesi güvenli mi?” kaygısı yaşamadan kullanıcıların güvenle bankacılık işlemlerini gerçekleştirmelerini, alışveriş yapmalarını sağlıyor. Reklam Yasaklayıcı, pat diye meydana çıkan ve arka planda sayfa açan web sitelerinden uzakta tutarken, Video İndirici kullanıcıların videoları daha sonra izlemek üzere kolaylıkla indirmelerini sağlıyor.

Wi-Fi Inspector

Wi-Fi Inspector evinizde ve iş yerinizde kullandığınız kablosuz ağı teminat altına alabilen bir özellik. Wi-Fi Inspector ile ağınız izleniyor ve yeni bir aygıt ağınıza bağlandığında bildirim alıyorsunuz. Bu sayede kaçak kullanımlardan farkında olan olabiliyorsunuz. Sisteminizde ağ üzerinden bir değişiklik yapılmasını ve modem ayarlarınızın değiştirilmesini Wi-Fi Inspector yoluyla engelleyebilirsiniz.

Avast Passwords

Avast Premier’i sisteminize yüklediğiniz vakit keza parola yöneticisi kurmanız gerekmiyor. Avast’ın yenilenen şifre yöneticisi bütün şifrelerinizi güvenli bir alanda depoluyor ve yalnızca tek bir parola girerek tüm kayıtlı çevrimiçi hesaplarınızın oturum açma bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Browser Cleanup:

Bilgisayarınızı sizinle birlikte kullanan biri varsa haberiniz olmadan web tarayıcınızın ayarlarıyla oynama olasılığı epeyce yüksek. Avast’ın web tarayıcı temizleyicisi baştan sona varsayılan web tarayıcınızda izniniz dışarıda yapılan tüm değişiklikleri tek tıkla çabucak geri alabiliyorsunuz.

SecureDNS:

Avast’ın Secure DNS koruması baştan sona bilgisayarınızla DNS sunucular arasındaki bağlantı şifrelenir ve sahte web sitesine yönlendirilmeniz imkansız ülkü gelir. Online bankacılık, alışveriş, sosyal ağ siteleri gibi kolaylıkla kopyası oluşturulabilen sitelerde yönlendirilerek oturum açma bilgilerinizin hacker’ların eline ulaşması engellenir.

Sandbox:

Güvenliğinden belirli olmadığınız bir web sitesinden indirdiğiniz ya da arkadaşınızdan aldığınız USB bellekteki bir dosyayı açmadan önce Sandbox’ta tehlikesiz olup olmadığını test edebilirsiniz. Sisteminizden uzak bir alanda indirilen dosyaları test etme imkanı tanıyan Sandbox’ta güvenli dosyalar bilgisayarınıza taşınırken, güvensiz dosyalar kendi alanında kalarak güvenliğiniz sağlanır

Anti Spam:

Microsoft Outlook eklentisi olarak çalışan Anti Spam, gelen kutunuzu sahtekarlık taşıyan e-postalara karşısında korur, gizliliğinizi tehlikeye atan e-postaları filtreler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi