Avast Pro Antivirus indir

Avast Pro Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avast Pro Antivirus ile bilgisayarınızı en tehlikeli tehditlerden koruyabilir, kişisel gizliliğinizi gizli tutabilirsiniz.

Avast Pro Antivirus eğer düşük sistem yüküne sahip olan ve sisteminizi yormadan bilgisayarınızın güvenliğini sağlayan bir çözüm arıyorsanız nasihat edebileceğimiz bir antivirüs programı.

Emniyet yazılımları sektörünün en büyük isimlerinden olan Avast artık AVG ile zorlama birliği yapıyor ve antivirüs yazılımlarında AVG virüs yorumlama ve virüs temizleme sistemlerinin nimetlerinden de faydalanıyor. Bu Nedenle kullanıcılara daha yüksek bir emniyet seviyesi sunulabiliyor.

Avast Pro Antivirus ile bilgisayarınızda virüs taraması yaparak daha önceden bilgisayarınıza sızmış tehditleri ortaya çıkarıp ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanısıra Avast Pro Antivirus ajan yazılımlara ve fidye yazılımlarına karşısında hakiki zamanlı koruma sunuyor. Sisteminiz kesintisiz izleniyor ve şüpheli uygulamalar ve işlemler açığa çıkarılarak engelleniyor.

Avast Pro Antivirus bulut bilişim tabanlı virüs koruması sunmasının yanısıra elverişli araçlar da sunmakta. Dilerseniz Avast Pro Antivirus’ün özelliklerine ve sunduğu araçlara yakından bakalım:

Smart Scan (Akıllı Tarama):

Zararlı yazılımların bilgisayarınıza sızmak için kullandığı çelimsiz noktaları tek taramayla bulur. Güçsüz şifre kullanımı, şüpheli eklentiler, aktüel olmayan programlar gibi zararlı yazılımların en sevdiği noktaların tespitini yapar.

Yazılım Güncelleyici:

Güncellenmemiş programların emniyet açığından faydalanıp sisteme sızmaya çalışan hacker’lara karşı harika bir tedbir. Avast tamamen programlarınızın aktüel olup olmadığını kontrol etmek zorunda kalmazsınız; programlarınız otomatik olarak son sürüme yükseltillir.

Rescue Disk (Kurtarma Diski):

Bir Takım virüsler, sistem açılışında devreye girer. Hatta sistemin sürükleyici başlamasını engelleyen fazla daha tehlike zararlılar da vardır. Bu cins virüslerin kökünü kazımanın yolu Kurtarma Diski’nden geçer. Kolayca oluşturabildiğiniz kurtarma diski ile sisteminizi başlatıp temizliği kökten yapabilirsiniz. Dahası otomatik ayarlama seçeneği baştan sona bilgisayarınızı her yerde açtırmak dıştan bir şey yapmazsınız.

Cybercapture:

Avast Pro Antivirus’ün beyni olarak tanımlanabilecek Cybercapture elementi virüslerin bulut sistemi üstünde tahlil edilmesini sağlıyor. Bu sayede bilgisayarınızda yerel olarak depolanan virüs yorumlama veritabanına gereksinim duymuyorsunuz. Cybercapture tamamen yeni virüsler olağan yöntemlere kadar daha hızlı tanımlanabiliyor. Yenilenen Cybercapture virüsleri daha hızlı tespit edebilmekte.

Behavior Shield

Avast Pro Antivirus’ün yeni özelliği Behavior Shield sisteminizin reel zamanlı olarak takip edilmesini ve belirsiz işlemlerin saptama edilmesini sağlıyor. Behavior Shield, son dönemlerde yaygınlaşan ve bilgisayarlarınızı kilitleyen fidye yazılımlar kasıt alınarak geliştirilmiş bir güvenlik mekanizması. Behavior Shield keylogger gibi casus yazılımların da saptama edilmesini ve durdurulmasını da sağlıyor.

Gelişmiş Oyun Modu

Avast Pro Antivirus’te yer alan oyun modu baştan sona oyun oynarken Avast bildirimlerinin ve Windows güncellemelerinin sizi rahatsız etmesini engelleyebiliyorsunuz. Bu mod bildirimleri ve Windows güncellemelerini bir oyun açtığınızda otomatik olarak durduruyor. Ayrıca sistem kaynaklarınız da oyunlara ayrılıyor.

Safezone Browser:

Kullanıcıların güvende webde gezinmeleri için getirilen yeni SafeZone, özellikle online bankacılık sistemini kullanan ve alışveriş yapan kullanıcılar için özel bir koruma sağlıyor. Dünyanın en güvenli internet tarayıcısı SafeZone doğru kullanıcılar adres kontrolü yapmadan güvenli şekilde bankacılık işlemlerini yapabiliyor, diledikleri alışveriş sitesinden “Kredi kartım güvende mi?” endişesi duymadan alışveriş yapabiliyor. Tarayıcının reklam engelleme ve videoları çevrimdışı izlemek üzere indirme seçeneği sunan Video Downloader’a sahip olduğunu da maddeler halinde sıralamak lüzum.

Avast Wi-Fi Inspector:

Avast Wi-Fi Inspector evinizde veya meslek yerinizde kullandığınız kablosuz ağı denetleyerek bu ağa sızılmasını engelliyor. Ağınıza yeni bir aygıt bağlandığında bildirim alabiliyor ve bu cihazları görüntüleyebiliyorsunuz. İnternet bağlantınızın kaçak olarak kullanılmasını veya hackerların ağınıza sızmasını bu vasıta yoluyla önleyebiliyorsunuz.

Avast Browser Cleanup:

Bilhassa müşterek kullanımda olan bilgisayarlarda izninizin dışarıda web tarayıcısında yapılan değişiklikleri eski haline getiren bu nitelik, haberiniz olmadan değiştirilmiş arama motoru, yüklenmiş eklenti ve vasıta çubuklarını tek tıkla istediğiniz ayla getiriyor.

SecureDNS:

Fena niyetli kişilerce yapılan DNS korsanlığı, tamamen hatalı siteye yönlenmeniz için yapılmış saldırılar arasındadır. Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere girdiğiniz bankanızın doğrusu bankanın devlete ait sitesi olmaması sonucunda doğan riskleri ortadan kaldıran Secure DNS koruması PC’niz ile DNS sunucusu arasındaki bağlantıyı şifreleyerek sahte web sitelerine yönlendirilmenizin önüne geçer.

Sandbox:

Avast Pro Antivirus’ün öne meydana çıkan özelliklerinden birisi de kullanıcının güvenli olup olmadığı dosyaları test etmek için tehlikesiz bir bölge sunan Sandbox. Özellikle diğer bir kişiden alınan USB bellekleri takmadan içindeki dosyalardaki virüs barındırıp barındırmadığını görmek, meçhul bir kaynaktan indirilen dosyanın güvenli olup olmadığını bilgisayara taşımadan sınamak için şahane bir özellik.

Dingin Mod:

Eğer bilgisayarınızda Avast haricinde öbür emniyet yazılımlarını da göstermek isterseniz bu moddan faydalanabiliyorsunuz. Faizsiz mod sayesinde sisteminizin kilitlenmesine yol açmadan aynı anda ansızın fazla güvenlik yazılımını çalıştırabilmektesiniz.

Avast Virüs Kasası

Eğer şifrelerinizi güvenle gizlemek isterseniz bu şifreleri Avast’ın kasasında kriptolayabilirsiniz. Avast Virüs Kasası baştan sona internet tarayıcınızdaki şifreler kaydediliyor, kriptolanıyor ve siteleri ziyaret ettiğinizde otomatik olarak dolduruluyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi