Avast! SecureLine VPN indir

Avast! SecureLine VPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avast! SecureLine VPN ile internette özgürce dolaşabilirsiniz

Avast! SecureLine VPN kullanıcılara yasaklı sitelere antre ve anonim gezinti yapma imkanı sunan bir VPN programıdır.

Güvenlik yazılımları konusunda hatrı sayılır bir üne sahip olan Avast! firması tarafından geliştirilen yazılım internet üstünde özgürce gezinmenizi ve engelli sitelere giriş yapmanızı sağlıyor. Program bu işi internet trafiğinizi bambaşka coğrafi konumdaki bir sunucuya yönlendirerek gerçekleştirmekte. Bu sayede coğrafi kısıtlamalara sahip olan internet servislerinden yararlanabilmektesiniz.

Avast! SecureLine VPN internet üzerinde kişisel veri güvenliğinizi de sağlamaktadır. Normalde internet siteleri IP adresiniz yoluyla sizin hakkınızda bilgiler toplamakta ve bunları reklam gibi nedenlerle kullanmaktadırlar. Fena amaçlı saldırılar ise IP adresinizi kullanarak parola ve bilgi hırsızlığı yapabilmektedir. İşte Avast! SecureLine VPN tüm bu sorunlar için çözüm üretebiliyor. Program ile bağlanacağınız delege sunucular gerçek IP adresiniz yerine delege sunucunun IP adresini internet sitelerine gönderir ve bu sayede IP adresiniz maskelenir. Bu Nedenle yersiz reklamlardan ve data hırsızlığı girişimlerinden kurtulabilirsiniz. Avast! SecureLine VPN ayrıca Skype gibi sesli mülâkat (VoIP) servislerinde de size görüşmelerinizin dinlenmemesi için bir emniyet kalkanı oluşturur. 

Avast! SecureLine VPN zahmetsizce kullanılabiliyor. Program üzerinden VPN hizmetini tek tıklamayla açıp kapatabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

30 kez indirildi