Avast Ultimate indir

Avast Ultimate indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows PC kullanıcıları için tümü bir arada güvenlik paketi

Avast Ultimate, Windows PC kullanıcıları için hepsi bir arada emniyet, gizlilik ve performans paketi. Azami seviyede koruma karşılayan Avast Premier, disk temizleme ve hızlandırma arabulucu Avast Cleanup Premium,  internet bağlantısını şifreleyen Avast SecureLine VPN ve web sitelerine parola girmek yerine parmak izi ile antre yöntemini getiren Avast Passwords Pro elde etmek üzere 4 premium uygulamayı tek bir yerde toplamasıyla en iyi, en gelişmiş korumayı isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Dünya genelinde en çok tercih edilen güvenlik yazılımlarından Avast’ın bütün ürünlerini tek bir yerde topladığı tepecik güvenlik programı Avast Ultimate ismiyle Windows bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Yeni nesil antivirüs, VPN, geliştirilmiş PC arıtma arabulucu ve premium parola yöneticisinin bir arada sunulduğu premium bir üründen bahsediyoruz. Bir De tek bir lisans satın alarak Avast’ın en iyi reel zamanlı korumayı sağlayan programının yanında her Windows kullanıcısının gereksinim duyduğu 3 programa sahip olmuş oluyorsunuz. Avast Ultimate ile birlikte sahip olduğunuz 4 yazılımın özelliklerini söylemem gerekirse:

Avast Premier Özellikleri:

Güçlü koruma sağlamasına rağmen sistem kaynaklarını fazla tüketmemesiyle öne çıkan küçük boyutlu antivirüs programı Avast Premier, en yeni virüs, ajan yazılımı, fidye yazılımı başta almak üzere çevrimiçi dünyada karşılacağınız bütün tehditlere karşı sistemi korumasının yanına zararlı indirmeler gerçekleştiren web sitelerinden, kimlik avı dolandırıcılığı e-postalardan, spam iletilerden koruyor.

Kablosuz ağlardaki emniyet açıklarını da tarayan yazılım, bundan böyle Webcam Shield ve Ransomware Shield adında iki yeni güvenlik aracı sunuyor. Kayda Değer dosyalarınızın, fotoğraflarınızın istenmeyen uygulamalarca görüntülenmesini, değiştirilmesini, şifrelenmesini alıkoymak nedeniyle getirilen Fidye Yazılımı Kalkanı ve uygulamaların sizden izin isteksiz olarak web kameranıza erişimi engelleyen Web Kamera Kalkanı, Avast Premier’e eklenen iki yeni vasıta olarak karşımıza çıkıyor.

Hakiki zamanlı koruma Web kamera koruması (Webcam Shield) Fidye yazılımı koruması (Ransomware Shield) Kimlik avı koruması (Anti-Phishing) Kablosuz ağ koruması (Wi-Fi Inspector)

 

Avast Cleanup Premium Özellikleri:

Eski donanımlı Windows PC’lerini hayata döndüren sistem optimizasyon programı Avast Cleanup Premium, adamakıllı yeniden planlanmış; her zamankinden çok daha etkili çalışıyor.

Yeni eklenen Akort Denetim Paneli ve Faaliyet Merkezi, PC’nizin afiyet hakkında çabucak, veri sahibi olmanızı sağlıyor. 1 Tıkla Onarım, PC’nizin 6 kritik bölgesine çarçabuk akort etme yapıyor. Uyku Modu, kaynak tüketen uygulamaları çalıştırılmaya hazırlanmış şekilde geri plana atarak diğer bir deyişle hazırda bekleterek yalnızca göstermek istediğinizde aktif eden bir mod. Natürel oysa bu mod sayesinde performansta önemli bir büyüme oluyor. Tescil Defteri Temizleyicisi, Windows kayıt defterinin derinliklerine gizli yersiz dosyaları tespit ederek kaldırıyor. Masaüstünüzde öylece duran, çalışmayan kısayollar, Kısayol Arıtıcı ile ortadan kaldırılıyor. Windows’u kurduktan sonra arkada kalan kullanılmayan dosyaların yanı sıra 200’ün üzerinde en fazla kullanılan PC programlarının bıraktığı kalıntıları tehlikesiz şekilde temizleyen Disk Temizleyici de unutmamak gerek. İnternette arkada iz bırakmayacak şekilde gezinmeyi seçim eden kullanıcıların yeni Tarayıcı Temizleyicisi aracını seveceğini düşünüyorum. Windows PC kullanıcılarının en fazla şikayet ettiği şeylerden; bir yazılım kurarken beraberinde diğer yazılımların kurulması sorunu yeni eklenen Bloatware Kaldırma ile çözülüyor.

Tamamen yenilendi! Ayar Teftiş Paneli ve Faaliyet Merkezi 1 Tıkla Onarım Uyku Modu Tescil Defteri Temizleyicisi Kısayol Temizleyicisi Disk Arıtıcı Tarayıcı Temizleyici Bloatware Kaldırma

 

Avast SecureLine VPN Özellikleri:

İnternet özgürlüğünün kısıtlandığı ülkemizde her Windows PC’de bulunması gereken VPN programı Avast SecureLine VPN, 256-bit AES şifreleme ile internet bağlantınızı şifreleyerek reel çevrimiçi gizliliği sunuyor. Tek tıkla VPN bağlantısını aktifleştirebiliyor, global sunucular yoluyla webde güvenle, gizliliğinizi bozmadan geziniyorsunuz. Yeni görünümüyle her zamankinden daha kolay dilekçe ve etkin kullanım sunan VPN, bundan böyle fazla daha artı sunucu (dünya genelinde 53 ülkede 61’in üstünde yer) barındırıyor.

Kolaylaştırılmış yeni arayüz Daha fazla spiker

 

Avast Passwords Premium Özellikleri:

Çoğunlukla giriş yaptığınız web sitelerinde kullanıcı adı ve şifre bölümünü sizin yerinize otomatik olarak doldurarak parola hatırlama derdinden kurtaran Avast Passwords Premium, çevrimiçi hesapları yönetmenin en kolay; daha da önemlisi en tehlikesiz yolu. İster kişisel bilgisayarınızın başında olun ister ofiste, tüm hesaplarınızın şifrelerine erişmek için tek yapmanız gereken tek bir parola girmek. Kullanımı daha basit ayla getirilmiş yeni arayüzüyle karşımıza meydana çıkan şifre yöneticisi Avast Passwords Premium’un tek özelliği oturum açma ve kredi kartı bilgilerini otomatik tamamlaması değil. Popüler servislerin sıklıkla hack’lendiği bir zamandayız. Sosyal ağlar aracılığıyla bir anda x servisin hack’lendiği, tüm kullanıcı bilgilerinin sızdırıldığını öğreniyoruz. Avast Passwords Premium, şirketlerin “Şifrelerinizi en kısa sürede değiştirin!” uyarılarını yapmalarını beklemeden hesap bilgilerinizin sızdırıldığına uyarıda bulunuyor.

En Ince Ayrıntısına Kadar yeni dış görünüş Kredi kartı bilgilerini otomatik doldurma İsteğe yan belli başlı şifre (master password)

DEVAMINI OKU

İLGİLİ SORULAR

Android İçin En İyi Antivirüs Uygulaması Hangisi? Videodaki Kişinin Yüzünü Nasıl Netleştirebilirim? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi