AVG AntiVirus Free indir

AVG AntiVirus Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AVG AntiVirus Free, gelişmiş emniyet seçenekleri ile bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alan kuvvetli ve bedava bir antivirüs yazılımıdır.

AVG AntiVirus Free daha eksik yer kaplayan ve bellek kullanımını bir önceki sürüme oranla azaltan yeni sürümüyle karşımızda. Daha hızlı tarama iddiasını daha iyi bir performansla birleştiren yazılım, 2017 sürümüyle birlikte arayüz tasarımında kayda değer değişikliklerle birlikte karşımıza çıkıyor. Program sahte antivirüs yazılımlarını tanınma konusunda geliştirilmiş.

Özellikle yalnızca internette gezen ve sosyal medya servislerini kullanan kişilere uygun olan AVG AntiVirus Free, uzun senelerdir bu sektörde öncü antivirüs uygulamaları aralarında yerini koruyor. Enerjik ve sürekli güncellenen yapısı ile bütün bir koruma karşılayan bu program dünya üzerinde milyonlarca kişi göre kullanılmaktadır. AVG AntiVirus Free bulut bilişim ve topluluk koruma ağından beslenen düzenli güncellemelerle yeni tehditlere karşısında her zaman dikkatli.

Virüs veritabanı güncellemeleri ile tekrar tekrar en güncel tehditlere karşısında hazır durumda bulunan AVG AntiVirus Free yüksek derecede koruma sağlıyor. Oturmuş koruma kalkanı, casus yazılımlara karşı anti-spyware özelliği, e-posta tarayıcı, emniyet eklentileri, açlık üstüne veya otomatik tarama ve testler gibi seçenekler ile mümkün olan en üst düzey korumayı sizlere bedava sunan bu yazılım bilgisayarınızın performansında da hiçbir yavaşlamaya sebep olmadan verimli bir şekilde çalışabiliyor.

AVG Antivirus Özellikleri:

Ödüllü virüs arıtma ve önleme sistemi Daha çabuk ve zeki tarama Gelişmiş mahremiyet denetimleri Virüs, tehdit ve zararlı yazılımları saptama edip durdurur tehlikeli bağlantıları ve dosyaları durdurur Ücretsiz mobil koruma Casusluğu ve data hırsızlığını önler Silinen dosyalarınızdan geriye hiçbir iz bırakmaz Rahat dosyalarınızın güvende kalmasına asistan olur Bilgisayarın seri çalışmasına yardımcı olur Basit uygulanabilir tavsiye ve uyarılar

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

ARTILAR

Arkaplanda sessizce çalışıyor

Sık ve otomatik güncelleme

sosyal medya koruması

Masaüstü aracı

EKSİLER

Profesyonel versiyondaki bütün özellikler değil

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi