AVG Internet Security indir

AVG Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AVG Internet Security bir yana sisteminizi zararlı yazılımlardan korurken diğer yandan da gelişmiş sistem araçları yardımıyla bilgisayarınızı hızlandırır.

AVG Internet Security kullanıcılara bilgisayarlarının güvenliklerini sağlayabilmek için gereklilik duyacakları araçları bir arada sunan bir güvenlik yazılımı. 

AVG Internet Security 2017 ile birlikte Windows 10 desteğine sahip olan yazılım bir antivirüs programının sahip olduğu bütün özellikleri taşırken intenret üzerinden gelebilecek tehditlere karşı sizi koruyor. Program bir bilgisayar hızlandırma programı özelliğine de sahip. AVG Internet Security’nin özelliklerine ve bileşenlerine özet olarak göz atalım:

Fidye Yazılımı (Ransomware) Koruması:

Kişisel fotoğraflarınız, fotoğraflarınız, dokümanlarınız ve dosyalarınızın eksik kişilerce şifrelenmesini önler. Hangi uygulamaların dosyalarınız üstünde değiştirme yaptığını veya silme işlemi uyguladığını görün.

Web Kamera Koruması:
Yalnızca güvendiğiniz uygulamaların bilgisayarınızın web kamerasına erişemesine müsade verin. Kameranıza erişmeye çalışan biri veya bir başvuru olduğunda uyarı alırsınız. Kısacası; röntgencileri evinizden, çocuğunuzun odasından uzaktan tutun.

Gelişmiş Kimlik Avı Koruması:

Bireysel verilerinizi e-posta aracılığıyla ele geçirmeye çalışan hatta sisteminize sızma düşüncesinde olan kişileri uzakta miktar. Kimlik avı koruması için internet tarayıcınıza eklenti yüklemeniz gerekmez.

Antivirüs Teknolojisi:

Uzun yıllardır emniyet yazılımları arasında söz sahibi olan bir işyeri olan AVG’nin antivirüs motoru bulut tabanlı bir yapıya sahip. Bu nitelik yeni bir virüs ortaya çıktığında programın bu virüsü internet üzerinden sağlayacağı bilgilerle otomatik olarak tanımlamasını sağlıyor. Bu sayede virüs veritabanını güncellemeden yeni virüslere karşısında koruma sahibi olabiliyorsunuz. Truva atı (trojan), virüsler, solucanlar (worm) gibi tehditlerin yanısıra kendisini sisteminizde kompleks bir şekilde gizleyen rootkitler de AVG Internet Security ile tespit edilebiliyor.

Emniyet Duvarı:

AVG Internet Security sahip olduğu firewall – güvenlik duvarğı ile internet erişiminizi aralıksız tahlil ederek gelen ve dışarı giden bağlantılardaki tehditleri tarıyor. Bu sayede bilgisayarınıza gelebilecek hacker saldırıları etkin olmadan saptama edilebiliyor. Hem bilgisayarınızdan dışarı data sızdırmaya çalışan fena amaçlı yazılımlar da bu sayede data transferi yapamıyor.

AVG Online Shield:

AVG Internet Security’nin bu özelliği indireceğiniz dosyaları otomatik olarak inceleme eden bir özellik. AVG Online shield ile siz bir dosya indirmeden önce bu dosyanın virüs içerip içermediği denetleme ediliyor. Bu sayede zararlı bir yazılımı bilgisayarınıza indirmeden önce engelleyebiliyorsunuz.

AVG LinkScanner:

Bu araç bir internet sitesini ziyaret ettiğinizde size bu sitenin tehlikesiz olup olmadığını bildiriyor. Bir internet sizesini ziyaret etmeden önce AVG Internet Security bu aracı ile o siteyi inceleme ediyor ve virüs ve yarı tehditler içerip içermediğini raporluyor.

Bilgisayar Performansı Artırma:

AVG Internet Security’nin bu özelliği baştan sona bilgisayarınızın performansını aşağıda çeken öğeler taranıyor. Bu vasıta tescil defterinizdeki hataları, gereksiz yer işgal ederek disk performansınızı düşüren dosyaları, diskinizin birleştirilip birleştirilmediğini, bozuk kısayolları tek tıklamayla denetlemekte.

AVG Internet Security gizliliğinizi ve bireysel veri güvenliğinizi temin etmek için dosya öğütme – File Shredder aracına sahip. Bu araç ile dosyalarınızı daimi bir şekilde silebilir, kurtarılmalarını engelleyebilirsiniz. Programın Bilgi Kasası içerisine manâlı dosyalarınızı atarak bu dosyaları şifreleyebilir ve dosyalara erişimi parola ile denetleyebilirsiniz. Programın WiFi koruması sizi bilinmez ağlardan gelebilecek korsan saldırılara karşı korumaya asistan oluyor. Anti-Spam aracıyla donatılmış AVG Internet Security size e-posta koruması sağlıyor ve üçkâğıt amaçlı ve istenmeyen e-postalardan koruyor. Bunun yanında e-posta ekleri de tahlil ediliyor ve e-postalara iliştirilmiş virüslü dosyalar engelleniyor.

AVG Internet Security 17.7.3032 Sürüm Özellikleri:

Bütün koruma katmanlarını peşine düşüp takip etmeyi her zamankinden daha kolay yapan yeni arayüz Bireysel klasörleri koruma altına alan Fidye Yazılımı (Ransomware) Koruması (Yeni!) Hacker’ların web kamerası üzerinden sizi izlemenizi engelleyen Web Kamera Koruması (Yeni!) Zararlı yazılım, beğenilmeyen vasıta çubukları, tarayıcı eklentileri, PC performans sorunları için daha süratli tarama Dar tehditleri ortaya çıkarmak için daha uzun süreli, derinlemesine tarama işlemi (Yeni!) Potensiyel zararlıların sunuculara gönderilerek içe doğru analiziyle en yeni tehditlerin tanımlanması (İyileştirildi!) Daha kolay ayarlar (Başlıca ekran simgeleri artık tıklanabilir) Geliştirilmiş Kimlik Avı Koruması sahte web sitelerinden ve dolandırıcıların eline düşmenizden korur. (Tarayıcı eklentisi gerektirmez!) Geliştirilmiş korkutma idrak bundan böyle daha görünür ve tehditler hakkında daha fazla veri verici AMD Ryzen işlemcilerde daha iyi performans için optimizasyonlar

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

36 kez indirildi